Skocz do zawartości
Forum

Sikanie do basenu


Rekomendowane odpowiedzi

Małym dzieciom się nie dziwię, bo nawet taki taki 2,5 latek nie zawsze jeszcze dobrze kontroluje trzymanie moczu, czasem nie zdąży wyjść z wody na czas. Ale dorośli? Wstyd i żenada. Nie rozumiem jak można nasikać do basenu. Znam takich ludzi którzy jawnie się przyznają do tego że sikają do basenu czy morza, tłumaczą się tym że im się nie chce iść do toalety, bo za daleko, bo publiczne toalety są "niehigieniczne"(!) itp. Ja się zawsze w takich wypadkach pytam czy sikanie do wody w której kąpią się inni ludzie jest higieniczne. A już najbardziej mnie "rozbraja" argument że przecież własnych sików człowiek się nie brzydzi. A gdy pytam czy nie brzydzi ich kąpiel w czyimś moczu to robią głupie miny że o tym nie pomyśleli że ktoś inny też mógł do publicznego basenu nasikać. Gdyby tak wszyscy sikali do basenów to nie trzeba by w ogóle wody napuszczać tylko byśmy się w takich "szczochach" kąpali. Jak najbardziej jestem za wprowadzaniem wszelakich sposobów by taki obrzydliwy zwyczaj zlikwidować. Najlepiej by było gdyby ratownik który zauważy przy kimś taką kolorową plamę świadczącą o tym że ktoś się wysikał do wody publicznie, przez głośnik wzywał "pani w różowym stroju kąpielowym, która właśnie wysikała się do basenu, proszona jest o wyjście z wody". Potem taka osoba powinna jeszcze zapłacić wysoką grzywnę. Myślę że taka publiczna kompromitacja na innych ludzi podziałałaby odstraszająco.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...