Skocz do zawartości
Forum

różowy śluz w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Justa
mam jeszcze jedno pytanko czy od duphastonu moga przestac bolec piersi w ciazy?
bo wczoraj gin zaraz po wykupieniu recepty kazal mi wziasc 4 tab. duphastonu a dzis juz nozmalnie 3 razy na dzien ale dzis przestaly mnie juz bolec piersi i sie boje ze to cos powarznego a moze to od duphastonu ???????????? przecierz to tez hormon??????? jak ktoras to z was miala to bardzo prosze o odpowiedz bede spokojniejsza

i jeszcze raz dziekuje wam za to ze jestescie takie kochane ale przyznam szczerze ze zanim zaczelam plamic to tez byly takie chwile ze sie przemeczylam sprzataniem ale to wydawalo mi sie bez sensu bo jak niby zwyklym odkurzaniem moge sie przemeczyc badz gotowaniem ../

no..tez mi sie tak zadawalo... a jednak tak jest...

Odnośnik do komentarza

witam kolejnego dnia dzis jestem w dobrym humorze poniewaz brzuch juz prawie mnie nie boli tylko raz dzis mnie delikatnie pobolal i przestal a co najlepsze plamienia slabna sluz z koloru kawowego robi sie na jasniejszy i jest go mniej niz wczoraj ... ciesze sie ze poszlam szybko do gina co prawda nie do wlasnego ale podejrzewam ze jak bym czekala z tym wszystkim do wizyty u mojego gina to by sie moglo zle skonczyc ..

gin napisal mi ze pecherzyk ma 5 mm i to jest 5 tydzien (zaplodnieniowy) czy to jest odpowiedni wzrost pecherzyka na ten tydzien? patrzac na reportaz na startowej stronie parentingu "ciaza tydzien po tygodniu " nie doczytalam sie jak powinien wygladac pecherzyk w 5 tyg.

dziewczyny dziekuje wam wszystkim jestescie naprawde wspanialymi i kochanymi babkami:36_2_27::smile_jump: dzieki wam jest mi lrzej na duszy

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

gin napisal mi ze pecherzyk ma 5 mm i to jest 5 tydzien (zaplodnieniowy) czy to jest odpowiedni wzrost pecherzyka na ten tydzien? patrzac na reportaz na startowej stronie parentingu "ciaza tydzien po tygodniu " nie doczytalam sie jak powinien wygladac pecherzyk w 5 tyg.

bo nie wiem czy ginowi chodzilo o tydzien zaplodnieniowy to by mial 10mm a w zwyklym tygodniu liczonym od miesiaczki 2 mm i juz nie wiem czy 5mm to jest dobry wzrost

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

[wiesz to nic ze sami mieszkacie maz moze ci pomoc a obiad no coz rece mu nie odpadna jak sobie a i tobie przygotuje.te poczatki sa najwazniejsze zeby wszystko sie rozwinelo i jak juz lozysko umiejscowi sie w dole macicy to bedzie super i mniejsze zagrozenia.ja mialam tez na glowie caly dom i jeszcze syna 10 letniego ktorym tez trzeba bylo sie zajac ale jak nie moglam lazic to nie moglam.jak lezalam w szpitalu to jak sama do lazienki sie wybralam to sie lekarz wydarl na mnie ze mnie nie pusci do domu jak takie cyrki robie tak ze widzisz sama jak wazne jest lezenie.ale bardzo sie ciesze ze jest wszystko w porzadku .yeraz troche egoizmu dobrze pojetego bo nie myslisz przeciez tu o swojej wygodzie tylko o zyciu waszego dziecka.a onio jest teraz najwazniejsze.gdybys wstala i gdzies poszla a nie daj boze cos by sie stalo to do konca zycia bys sobie nie darowala.wiec lez czytaj sobie ogladaj tv i spij duzo spij odpoczynek to najwazniejsze.trzymam kciuki zeby bylo dobrze wszystko i ci sie udalo .pozdrawiam (i nie marudz tu o siedzeniu hehe)

Odnośnik do komentarza

witam pisze bo znowu plamienia wrucilu i pobolewuje mnie brzuch mimo tego ze coagle leze w ta srode mam wizyte u gina i wszysto sie okaze moze jak bedzie dobrze to wkoncu zleci mi badania np. na hormony czy cos zeby sie dowiedziec dlaczego plamie
dziewczyny pozdrawiam serdecznie :kot:

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

bylam dzis u gina dziecko sie nie rozwija , brak echa serca i wogule nic nie widac plamie krwia jutro mam isc po skierowanie do szpitala na wylyzeczkowanie
przykro mi......
boje sie bo nie wiem jak to wygladac bedzie ...
jestem zalamana..

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja teraz się przyglądam Waszym odpowiedziom,to i we mnie wstępuje nadzieja. Dowiedziałam,się,że jestem w ciąży 1 listopada,a już 8 listopada pojawiło się u mnie niewielkie plamienie i mocny ból w dole brzucha. Pojechałam do szpitala. Chcieli mnie zostawić na obserwacji,ale po zrobieniu USG stwierdzili,że nie ma takiej potrzeby,bo wszystko jest w porządku i mogę jechać do domu. Niewielkie plamienie miałam jeszcze przez kilka dni. Potem ustąpiło. Mój lekarz prowadzący na każdej wizycie informuje mnie,że wszystko jest bardzo dobrze - dzidzia,zdrowa,żywa,wyniki moje są piękne. Teraz jestem w 11 tygodniu ciąży. Od wczoraj znowu jestem zaniepokojona,ponieważ po odkurzeniu mieszkania mam takie bóle w brzuchu,są różne - raz kłuje,raz boli i cały czas mam takie dziwne uczucie jakby w brzuchu jakbym miała dostać miesiączkę - czuję w sobie takie dziwne napięcie. Co to może oznaczać?? Czy to coś niepokojącego??

Odnośnik do komentarza

Pierwszy trymestr to najgorszy okres ciazy jesli moge tak powiedziec. Ryzyko poronienia jest dosc duze wiec martwi nas kazde uklucie czy nawet delikatny bol choc czesto zwiazany jest ze zmianami w naszym organizmie.
Jesli sie martwisz przejedz sie na Izbe Przyjec - tam Cie uspokoja, w razie czego pomoga.
A i zostaw swiateczne porzadki - dbaj o siebie.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

ronia
Bardzo bardzo zmartwiło mnie to co napisałaś i bardzo współczuje przeżyć. Ja teraz też przeżywam od wczoraj mam brązowawy śluz ;/ zwiększono mi dawkę dupka ale czy pomoże? Oby....
Ściskam mocno i wierze że jeszcze wszystko się ułoży

Roniu skarbie wiem co teraz czujesz bo pamietam jak mnie przerazil rozowy a potem juz brazowy sluz ... licze na to ze duphaston ci pomoze ze to tylko zwykly niedobor hormonu i ze bedzie dobrze
ja moge ze swojej strony powiedziec ze przed zabarwionym sluzem zauwazylam u siebie brak wstretu do kawy (jak ciaza byla zywa mdlilo mnie strasznie na zapach kawy) i przestaly mnie bolec piersi i pamietam jeszcze ze uswiadomilam sobie to ze czulam sie tak jak bym nie byla w ciazy...
na przyszlosc bede wiedziala czego sie spodziewac po takich objawach..
ale tobie zycze z calego serduszka zeby wszystko sie ulozylo jak najlepiej i zebys za 9 miesiecy uscisnela slodkiego bobaska w swoich ramionach :36_27_2:
jak by cos to jestem na "czekajac na 2 kreseczki" i nie zamierzam sie poddawac zrobie badania i za 3 miesiace jeszcze raz sprobuje i wierze ze nam wszystkim pragnacym sie uda!!!!!
Roniu pisz jak sie wszystko potoczy .. bo licze ze bedzie dobrze z twoim dzidzusiem

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Justa na usg niby wszystko wporządku, nie mam krwawien tylko obecnie lekko zabarwiony śluz. Nic mnie nie boli. W poprzedniej ciaży cycole dawały o sobie znać. Teraz od początku dostaje duphaston wiec myslę że hormonalnie trochę się zmieniło i dlatego bólów nie ma.
Pani dr powiedziała że może gnieżdżace jajeczka trafiło na jakiś krwiaczek i dlatego takie a nie inne zabarwienie śluzu. I taką właśnie mam nadzieję. Zaczynają mi sie chyba pomału mdłości. Strasznie tego nie lubie ale jak będą się ucieszę że w końcu jakieś objawy. No i wzdęcia ;/

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
dzis zobaczyłam wasze forum i chcialabym sie do niej przyłaczyc
wiecie co ja mam identyczny problem
jestem w 7tyg ciąży\
jeszcze za nim poszlam do lekarza pare dni temu po stosunku poszlam sie załatwic i zobaczylam ze lekko krwawiłam
poszłam do lekarza i mylalam ze powie mi co najgorsze bo jednak bylam dwa razy w ciazy i za kazdym razem poronilam w wczesnej ciazy.
gin powiedzial mi ze narazie jest wszystko dobrze,pokazał mi fasolke i ze najwazniejsze ze serduszko biło.
wizyte mam jutro ale dzis mialam straszny duzy różowy sluz,a wczoraj wieczorem sie kochalismy i bylo wszystko dobrze.
śluz pojawił sie dwu krotnie przy załatwianiu sie.Lecz juz go nie mam
strasznie sie boje ze znow cos bedzie nie tak.brzuch mnie boli
czytam wasze wypowiedzi i sie lekko uspokoiłam ale takze sie troszke boje ze znow pojde i lekarz mi powie ze znow sie nie udało
a wam bardzo gratuluje i zazdroszcze
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny jestem w 36 tygodniu ciazy i mam dziwny zluz z pochwy taki bialo rozowy co on moze oznaczac np bylam rano toz chodzilam dzisiaj bez majtek no i czulam ze po nogachmi polecial wlasnie ten zluzczy powinam sie niepokoic??czy ktoras z was tak miala boje sie bardzo to moja 3 ciaza i pierwszy raz tak mam dziecko jest aktywne tylko mniej niz na poczatku :(czasami jak chodze po domu to mnie kuje w kroczu czasem to jest dlugi bol dziewczyny co mam robic?????:36_1_66::36_1_66:

Odnośnik do komentarza

ja miałam identycznie - tyle że w 37 tyg 0 dni - śluz taki różowy - okazało się że czop zaczynał odchodzić - póżniej dopiero było ciemniejsze zabarwienie tego - i ostre kłucia do dołu - okazało się że rozwarcie postępowało - z racji tej że była to moja pierwsza ciąża pojechałam do szpitala - i tam już zostałam do porodu - tydzień potem wywoływano mi poród kroplówką - bo rozwarcie postępowało przez takie rwania do dołu a nie było normalnych skurczy i tak to u nas było - a ruchów prawie w ogóle nie czułam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...