Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Kurzajki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Koleżanka próbowała zamrozić swoją kurzajkę. Na razie bez efektu. Może wybrała zły preparat albo rzeczywiście potrzeba czasu aż kurzajka sama odpadnie...

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
anaaa

anaaa

psycholog Kamila Krocz
Koleżanka próbowała zamrozić swoją kurzajkę. Na razie bez efektu. Może wybrała zły preparat albo rzeczywiście potrzeba czasu aż kurzajka sama odpadnie...

no po naszym przykładzie widać, że jest nadzieja, że odpaść może po jakimś czasie i oby tak było :)

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
Ulla

Ulla

no proszę bardzo - nie zawsze preparaty pomagają nawet najlepsze - ale trzeba przecież próbować

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
~frrraaat

~frrraaat

Bardzo dużo przydatnych informacji można znaleźć w Internecie (www.nakurzajki.com.pl). Bardzo się z tego cieszę, ponieważ walczę obecnie z kurzajkami. Trochę się uspokoiłam i już wiem, jak rozpoznać kurzajkę. Jestem zaskoczona, że tyle osób ma z tym problem. Myślałam, że tylko ja mam takiego pecha.

~lertdd

~lertdd

Gdy już myślałam, że nic mi nie pomoże to dowiedziałam się o tym leku i postanowiłam spróbować. Jakie było moje zaskoczenie jak kurzajka zniknęła. Po 10-14 dniach od wymrożenia, kurzajka odpada, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek! Jestem zachwycona!

~berrta33

~berrta33

Łatwy w użyciu jest Wartix. Wystarczy zaaplikować płyn, to trwa parę sekund i gotowe. Teraz już pozostaje tylko poczekać aż taka wymrożona brodawka odpadnie. Preparat można kupić w niezłej cenie, wystarczy raz nałożyć dla efektu. Nie trzeba kilka razy aplikować.

~cxsds

~cxsds

Kurzajki to nic innego jak efekt pracy wirusów...łatwo się zarazić, a ciężko leczyć. Ja najlepiej oceniam wymrażanie, jednak jest to super sterylna metoda i nie zajmuje dużo czasu. Z aplikatorów, które używałam najlepiej poradził sobie Wartix. Jak działa i jak używać to jest wyjaśnione na nakurzajki.com.pl.

~cxsd

~cxsd

Wiele osób generalnie nie ma za dużego pojęcia czym w ogóle kurzajki są i jak wyglądają. Dużo na ten temat piszą na stronie nakurzajki.com.pl. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to pomogło mi już parę razy wymrażanie kurzajek. Metoda prosta i skuteczna, a przy okazji nie męcząca dla dziecka, bo samo nałożenie aplikatora trwa może kilka sekund i nie boli.

~paulatokar

~paulatokar

ja kurzajkami zaraziłam się na basenie ;/ od razu udałam sie do podologa z centrum podologicznego w Rzeszowie, który bardzo szybko pozbył sie problemu i od tamtej pory mam spokój z wirusem

biedronek12

biedronek12

Polecam wartix do zamrażania....ewentualnie laser ale pytanie było o domowe sposoby ;)

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze