Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzieciol

Mój tata pozbył się kurzajek smarując je własnym moczem:) Poleca również jaskółcze ziele. Po złamaniu łodygi wycieka żółty sok, którym smaruje się kurzajki. Można też zamrozić je ciekłym azotem w gabinecie dermatologicznym.

Odnośnik do komentarza

Jest w aptekach dostępne coś takiego jak Wartix. Na kurzajki niezastąpione moim zdaniem. Wystarczy kilka sekund i brodawka jest wymrożona. Po aplikacji jedyne co to trzeba poczekać to 14 dni, aż całkiem kurzajka odpadnie.

Odnośnik do komentarza

~lert
Jest w aptekach dostępne coś takiego jak Wartix. Na kurzajki niezastąpione moim zdaniem. Wystarczy kilka sekund i brodawka jest wymrożona. Po aplikacji jedyne co to trzeba poczekać to 14 dni, aż całkiem kurzajka odpadnie.

nam ten preparat nie pomógł nawet po powtórzeniu wymrażania :(

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo przydatnych informacji można znaleźć w Internecie (www.nakurzajki.com.pl). Bardzo się z tego cieszę, ponieważ walczę obecnie z kurzajkami. Trochę się uspokoiłam i już wiem, jak rozpoznać kurzajkę. Jestem zaskoczona, że tyle osób ma z tym problem. Myślałam, że tylko ja mam takiego pecha.

Odnośnik do komentarza

Gdy już myślałam, że nic mi nie pomoże to dowiedziałam się o tym leku i postanowiłam spróbować. Jakie było moje zaskoczenie jak kurzajka zniknęła. Po 10-14 dniach od wymrożenia, kurzajka odpada, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek! Jestem zachwycona!

Odnośnik do komentarza

Łatwy w użyciu jest Wartix. Wystarczy zaaplikować płyn, to trwa parę sekund i gotowe. Teraz już pozostaje tylko poczekać aż taka wymrożona brodawka odpadnie. Preparat można kupić w niezłej cenie, wystarczy raz nałożyć dla efektu. Nie trzeba kilka razy aplikować.

Odnośnik do komentarza

Kurzajki to nic innego jak efekt pracy wirusów...łatwo się zarazić, a ciężko leczyć. Ja najlepiej oceniam wymrażanie, jednak jest to super sterylna metoda i nie zajmuje dużo czasu. Z aplikatorów, które używałam najlepiej poradził sobie Wartix. Jak działa i jak używać to jest wyjaśnione na nakurzajki.com.pl.

Odnośnik do komentarza

Wiele osób generalnie nie ma za dużego pojęcia czym w ogóle kurzajki są i jak wyglądają. Dużo na ten temat piszą na stronie nakurzajki.com.pl. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to pomogło mi już parę razy wymrażanie kurzajek. Metoda prosta i skuteczna, a przy okazji nie męcząca dla dziecka, bo samo nałożenie aplikatora trwa może kilka sekund i nie boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...