Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Wasze sposoby na poszukiwanie pracy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~potarek

~potarek

EuroKadra wam coś mówi? To agencja praca z Zabrza, ale działają w całej Polsce. Oni właśnie załatwili mi pracę na dobrych warunkach. U mnie też ciężko było ze znalezieniem zatrudnienia, ale ostatecznie je dostałam - od nich. I co ciekawe - chcieli mi dać pracę od razu po spotkaniu, kolejnego dnia. Czyli zatem praca jest, tylko trzeba chcieć ją znaleźć.

~matracka

~matracka

Zdecydowaliśmy się z mężem na wyjazd za granicę, chcieliśmy zarobić na mieszkanie. Ciężko pracowaliśmy, ale udało nam się uzbierać sporo pieniędzy. Mąż wyjeżdżał z firmą ensila group, oni gwarantują mieszkanie, także super sprawa, ja za jakiś czas dołączyłam do niego, pracowałam w salonie kosmetycznym.

Jagodzia11

Jagodzia11

Najlepszym sposobem na szukanie pracy to pytanie znajomych/rodziny, gdzie maja dostep do kontaktu z innymi ludzmi :) Oczywiscie internet - osobiscie mam prace i nie orientuje sie jakie portale sa najlepsze :) Jezeli ktos naprawde szuka pracy to zawsze ja znajdzie :)

55632 jagodzia11 Kobieta, 28 lat, Wrocław
agakoma

agakoma

Czasem można nawet trafić na kogoś pomocnego w urzędzie pracy. Nie trzeba być od razu zrażonym do tej instytucji. Oczywiście duża część pracowników jest tradycyjnie wredna, ale mnie udało się trafiać na perełki :)

57320 agakoma Kobieta, 32 lata, Kielce
Nela33

Nela33

Bezustannie sprawdzać serwisy z ofertami prac, wysyłać CV, czekać na odpowiedź :) Ewentualnie, jeśli już wiesz, gdzie chciałabyś pracować to wyślij jakiś kreatywny e-mail z CV i wiadomością, ze jesteś zainteresowana pracę w tej firmie.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
~pamper

~pamper

Każdy może znaleźć zatrudnienie od zaraz - wystarczy iść do agencji pracy. Mojej macie EuroKadra załatwiła zatrudnienie w ciągu 5 dni, w sensownej firmie, a przecież ona od wielu lat nie pracuje. Wnioski? Jeśli komuś zależy na pracy, to ją na spokojnie znajdzie.

~sestero

~sestero

EuroKadra - u nich macie mnóstwo opcji zatrudnienia. Kwestia jedynie wykorzystania możliwości i pod tym względem wszystko powinno być OK. Generalnie możliwości zatrudnienia dużo, a przez agencję można trafić do sensownych marek.

~masteros

~masteros

EuroKadra - do nich idźcie, pogadajcie, podpiszcie umowę. Zakładam, że znajdą wam pracę w ciągu kilku dni - o ile oczywiście macie ich gdzieś w okolicy. Generalnie jeśli komuś teraz zależy na pracy, to nie będzie mieć z nią żadnych problemów.

~sempre

~sempre

Dokładnie taka sama sytuacja. Każdy znajdzie etat, pracy jest sporo w każdej branży, ale czy wykorzystacie możliwe okazje? To już jest zależne w 100 proc. od was. Na pewno okres jest taki, że kto chce pracować, ten na bank coś sensownego znajdzie. A przynajmniej wszystko poszło w takim kierunku.

~manders

~manders

Dokładnie tak. Przez agencje pracy można się dostać do naprawdę sensownych firm. Ale generalnie na rynku warunki są takie, że każdy może znaleźć zatrudnienie. Zatem? Po prostu wykorzystajcie pojawiające się możliwości. To jest najważniejsze.