Skocz do zawartości
Forum

Bajka My Little Pony - wasza opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka jest ostatnio bardzo agresywna. Nie ma dnia, w którym co najmniej kilka razy nie kłóciła się ze mną i żoną. Zacząłem się zastanawiać, jaka może być tego przyczyna. Córka ogłada MLP prawie codziennie. Osobiście uważam postaci z tych filmów za bardzo agresywne w swoim zachowaniu. No i wpadłem na myśl, że to właśnie te filmy mogą mieć tak negatywny wpływ na zachowanie mojej córki, która ma 8 lat. Uważam, że w tej serii pod płaszczykiem przyjaźni przemyca się wiele negatywnych postaw, które demolują postawę dziecka. Czas z tym skończyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Grabowskyy

Ludzie co wy braliście przed napisaniem tych komentarzy? Mój wiek to blisko 18 lat i jestem fanem tej bajki. My Little Pony jest przyjazną bajką dla każdego, nie rozumiem co wam w niej przeszkadza. Co to znaczy że postacie "krzyczą". Przecież bez żadnych emocji, bajka ta byłaby niesamowicie nudna. Albo to, że bajka ta jest straszna.. Jak można się bać bajki przyjaznej dla osób w każdym wieku? Co to jest? Gra Slender? Albo serial typu horror? Nie oszukujmy się. Gdy wasze "dzieci" dorosną, będą grały i oglądały o wiele gorsze rzeczy niż MLP. A bajka ta jest tworzona właśnie tak bo jej twórcy bardzo dobrze wiedzą, że ich serial jest oglądany przez starsze osoby a nie przez małe dziewczynki. Jakbyście zaczęli temat, że ta bajka jest satanistyczna to bym chyba umarł jednocześnie że śmiechu i zażenowania, że takie bzdury w ogóle pokazują się w internecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Gości

Ja się tak zapytam, czy wy tutaj jesteście pijani, czy niespełna rozumu ( a może jedno i drugie naraz). Teraz w każdej bajce doszukujecie się symboli okultystycznych bądź przesłań szatanistycznych. My Little Pony to zwyczajna bajka dla osób w każdym przedziale wiekowym, są o wiele gorsze "bajki", na przykład bardzo wulgarne i przerażające produkcje z Cartoon Network, pokroju Chojraka Tchórzliwego Psa, w którym na porządku dziennym są rozmaite upiory i straszydła, oraz szerzenie nienawiści. W MLP tego nie znajdziecie, jest to bajka ucząca prawdziwych wartości, takich jak przyjaźń. Zastanówcie się nad swoim nastawieniem, bo to co piszecie o tej bajce jest żałosne i po prostu głupie. Gitara, nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...