Skocz do zawartości
Forum

Ziarnista kawa na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dlatego, że jest to kawa dla przyjaciela, to jest poszukiwana z takim zapałem. Ola90 ewidentnie szuka czegoś niezwykłego. A być może jest to podarek dla osoby, która jest kawoszem. Ponadto musi wiedzieć, że ta osoba posiada młynek do kawy, bo inaczej nie pytałaby o ziarnistą.
Dla lekarza lub nauczyciela, pewnie by się tak nie starała :P
Kubki, to fajny dodatek do kawy dla przyjaciół, pod warunkiem, że zdążyły się wytłuc poprzednie. Choć polecam kubek-termos, który można zabrać do auta z ciepłą kawą od rana. Ale nie wiem, czy "przyjaciel" jeździ autem do pracy.
Ale jak nie znajdziesz dobrej ziarnistej, to podobnie, jak Elenaaa, polecam kawy smakowe. Kupowałam kiedyś w sklepie "Pożegnanie z Afryką". Nie wiem, czy to była sieć sklepów, ale na pewno w galeriach handlowych można podobne znaleźć.
Ola90, żeby doradzić, coś innego musielibyśmy wiedzieć nieco więcej o osobie, dla której ma to być prezent ;)

Odnośnik do komentarza

do dobrej kawy na prezent fajnie się też sprawdzi cinnibird- słyszałyście o tym? genialna sprawa, możesz tam wsypać dowolne przyprawy, do kawki to pewnie cynamon albo kardamon i tak jak długopisem normalnie wykonujecie zdobienia, wygląda to mega profesjonalnie i już koleżanki wypytywały gdzie ja się nauczyłam takie cuda jak w kawiarni robić :)

Odnośnik do komentarza

tak, tak ja o cinnibird od koleżanki która ma kawiarnię, że świetnie się to u niej sprawdza a sprawa całkiem niedroga więc w domu też się można pobawić i faktycznie można cuda wyczarować na kawie, zawsze to miło wygląda i cieszy oko

Odnośnik do komentarza

tak, tak ja o cinnibird od koleżanki która ma kawiarnię, że świetnie się to u niej sprawdza a sprawa całkiem niedroga więc w domu też się można pobawić i faktycznie można cuda wyczarować na kawie, zawsze to miło wygląda i cieszy oko, zaczęłam też wykorzystywać do zdobienia deserów i również ładnie się to bardzo prezentuję więć ogólnie uniwersalna sprawa i jako dodatek do kawy na prezent na pewno się przyda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...