Skocz do zawartości
Forum

Prostownica - jaką polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
przymierzam się do kupna prostownicy - chciałabym zmieścić się w przedziale cenowym do 160 zł. Będę używała jej sporadycznie - pewnie w soboty wyłącznie. Włosy mają tendencję do kręcenia się. Są lekko falujące, gęste.

Zależałoby mi żeby jednak pozostały proste w ten dzień w który sobie zrobię. Będę wdzięczna za rady..

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić prostownicę firmy Remington, bo mam już ze 2 lata i nic się złego nie dzieje. Wcześniej miałam profesjonalną fryzjerską Babyliss i niestety coś nie stykało i się wyłączała podczas prostowania. Albo po prostu spytaj fryzjerkę jakiej firmy ma prostownicę i kup taką sobie - wtedy masz pewność jak działa na Twoje włosy i że jest wytrzymała. Ps - fryzjerzy wcale nie mają mega drogiego sprzętu, wręcz tańsze niż te z supermarketów.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Iwonka@ ja również polecam Remington (mam S1031). Podobnie, jak Ty szukałam prostownicy, której będę używać okazjonalnie. Uznałam, że skoro rzadko, to dlaczego ma mi niszczyć włosy.
Mam ją już 4 lata i naprawdę ją sobie chwalę.
Nigdy mi nie pociągła włosów, udało mi się robić loki (ale tylko raz eksperymentowałam), włosy po niej są lśniące. Kabel jest dość długi. Można ustawiać temperaturę samemu. Mam wygodny kuferek, w której ją przechowuję.
Bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza

Z Twojego opisu wydaje mi się że mamy podobny typ włosów, dużo i lekko kręcone. Ja osobiście próbowałam kilku prostownic, dopiero ta Philips HQ 4667/00 okazała się tą której nie zamienię na żadną inną. Bardzo szybko prostuje włosy a ja mam ich naprawdę dużo. Nie niszczy i nie pali włosów bo ma taką specjalną osłonę.Ja używam jej już ok 5 lat. Szybko się nagrzewa :) Dla mnie jest rewelacyjna oto link z opisem i foto. Cena jest b.przystępna

http://merlin.pl/Prostownica-do-wlosow-Philips-HQ-4667-00_PHILIPS/browse/product/208,621582.html#fullinfo

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Iwonka@ ja się na tej firmie nie zawiodłam. Moja siora jest zadowolona. Moje koleżanki (użytkowniczki prostownic tej firmy) jeszcze nigdy się nie skarżyły, a są wśród nich takie, które używają ich codziennie.
Mają długi czas gwarancji. Cena jest przystępna.
Myślę, że będziesz zadowolona.

Ja teraz szukam tej firmy maszynkę do strzyżenia dla moich chłopaków ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepsza i tak jest Efalock'a. Miałam ją 10 lat, powłoka się nie ścierała, do tego miała grzebyk, który automatycznie przy prostowaniu rozczesywał włosy, mega długi GIĘTKI kabel, nie niszczyła włosów. Po latach szlag ją trafił (upadła i padła) nie mogłam jej znaleźć i zdradziłam z Remingtonem. BARDZO ŻAŁUJĘ!

Odnośnik do komentarza

Tylko babyliss. Mam już drugą diamentową, prostuje jednym pociągnięciem i mega wygładza, oprócz tego ma wiele funkcji, które zabezpieczają włoski :) Ogólnie bardzo trwały i profesjonalny sprzęt, w salonach fryzjerskich często mają

Odnośnik do komentarza
Gość mariaannna

A macie może z babylissa te nowe z digital sensor. Tak się własnie zastanawiam nad zakupem. Mam z natury dość suche, puszące się włosy i używanie prostownicy regularnie im zdecydowanie nie pomaga. A podobno ta nowa prostownica najpierw sprawdza stan włosów i dopasowuje sobie do nich temperaturę, żeby ich nie niszczyć, co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

A ja mam od miesiąca babyliss z czujnikiem temperatury i nie zamieniłabym ją na żadną inną! Nie przegrzewa włosów i mam wrażenie, że są one o wiele dłużej proste niż po prostowaniu moją starą prostownicą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...