Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Heyka, chyba kolejna bede Was meczyc :) my z moim facetem nie wyliczamy dni plodnych, owulacji poprostu pelen spontan. Ostatnio kochalismy sie i w dniu owulacji ( jak sie okazalo ) i okresie okolo owulacyyjnym. Powinnan dostac okres dzisiaj, boli mnie brzuch ale nie tak przerazliwie jak zawsze tylko taki tepy bol , lekkie krwawienie i nabrzmiale piersi, wiem ze powinnam zrobic test i mize dzisiaj to zrobie. Martwi mnie tylko ze mam prawie 34 lata a chcielibysmy miec dzidzi, myslalam ze jak brzuch mnie tak nie boli to moze to " to" a tu nagle lekki bol i troche krwi..:(

Odnośnik do komentarza

Hej!

2 dni temu 3 testy ciążowe pokazały 2 kreski, co prawda słabe, ale kreski były. Dzisiaj byłam u ginekologa, bo wczoraj dostałam brązowego plamienia, a na badaniu zupełnie nic nie wykryło, nawet minimalnego pęcherzyka. Możliwe, że testy zafałszowały wynik? Albo że nie jestem w ciąży? Dodam, że mam niedoczynność tarczycy, ale wszystko jest pod kontrolą, ostatnie wyniki były bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny okres Spóźnia mi się około 3dni dzisiaj myslalam ze dostaje okres zawsze w dzien okresu mam bóle brzucha na początku także plamienie. Zapowiadało się na okres ale po paru h dalej to tylko lekkie plamienie nigdy tak nie mialam. Zawsze regularnie mam okres odrazu mówię ze nie zabezpieczam sie seks przerywany ale nigdy partner nie kończył w środku. Czy to moze byc ciąża? 

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Mam 38 lat i staram sie o dzidziusia od 7 miesiecy. Mialam dwa poronienia kilka lat temu, ale zdecydowalismy sie sprobowac raz jeszcze. Jak do tej pory ani cienia nadziei, a dwa dni twmu podczas stosunku polecialo ze mnie ciut krwi, a nawet nie do konca to byla krew tylko zabarwiony slus, taki rozowy. Noi wlasnie tego dnia spodziewac moglam sie wlasnie okresu bo moje cykle do 22-25 dni. Dzis jest dzien 24 i nadal nie ma okresu ale w dniu plamienia zrobilam test i wyszedl negatywny, myslicie ze jest szansa? Brzuch mnie juz przestaje bolec, ☺️ tak bardzo bym chciala zwby sie udalo 

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny. Chciałam się was poradzić mam 34 lata dotychczas moje miesiączki były jako tako z kalendarzem menstruacyjnym regularne. W tym miesiącu jednak nie, powinnam dostać miesiączkę 5 dni temu wczoraj już myślałam że to jej początki ale skończyło się na plamieniu że śluzem i delikatnie boli w podbrzuszu. Testy ciążowe robiłam 3 dni temu. Negatywne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/11/2008 o 11:42 AM, Marcelina napisał:

2 dni temu powinnam dostać okres, ale już 3 dzień mam tylko brązowe brudzenie. Czy któraś z Was miała takie coś? Nie odpowiadajcie mi proszę "zrób test", tylko podzielcie się, jeśli Wam się tak przydarzyło, dziękuję.

Ja tak miałam mi się spuzniał okres 4 dni na 5 dzień zrobiłam test ciążowy i mi wyszedł pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Kochani  mam 31 lat. odrazu zaznaczę mamy już dzieci z mężem. Mam nieregularne miesiączki ale tak czy siak  spóźnia mi się okres 5/6  dzień . Dodam że od 9 MSC z mężem się nie zabezpieczamy i było okej mimo to. Tym razem jest tak że okres spóźnia mi się 5/6 dzień. Dwa dni temu miałam lekkie plamienie lekko różowe na drugi dzień ani śladu . Dzisiaj znowu miałam lekko brązowe plamienie z domieszką śluzu mam tylko lekkie bóle brzucha ból kręgosłupa również lekki jest czasem mocniej zaboli jestem bardziej zmęczona rozdrażniona i dodam że strasznie bolą mnie nogi itp  dodam że 2 tygodnie bolały mnie piersi i nagle ustal ból . Test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki ale wyszedł negatywny . Czy ktoś tak miał a mimo to okazała się z czasem że to ciąża lub coś innego? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...