Skocz do zawartości
Forum

Profesjonalna sesja zdjęciowa - wydatek czy pamiątka?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zdecydowałam się na rodzinno-brzuszkową sesję zdjęciową. Zawsze mówiłam że nie mam pieniędzy. Jednak ostatecznie sytuacja życiowa spowodowała że zdecydowałam się na nią. Nie ukrywam, że mi się bardzo podobało i całej mojej rodzince. Tak więc zastanawiam się jak wy sądzicie - czy taka sesja profesjonalna to zbędny wydatek czy fajna pamiątka?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to bardzo indywidualna kwestia. Dla mnie np. zdjęcia są bardzo ważną pamiątką, lubię je mieć, lubię do nich wracać i taka profesjonalna sesja mi się marzy. Ale jeśli nie będzie mnie na nią stać, to nie będzie tragedii, poproszę męża, żeby zrobił fotki naszą lustrzanką i też będzie ok. To nie to samo, ale pamiątka jest tak, czy siak :)

Odnośnik do komentarza

no oczywiście, że to wspaniała pamiątka:) Długo zastanawiałam się nad tym pomysłem ponieważ nie czułam się najlepiej w swoim ciele już na samej końcówce. Usuwałam nawet wszelkie zdjęcia robione przez męża:) Trafiła się jednak sesja w promocyjnej cenie i postanowiliśmy spróbować. Nie była to typowa sesja ciążowa lecz bardziej rodzinna bez nadmiernego eksponowania brzucha;) Dziewczyny - profesjonalista wie jak odjąć Wam odrobinę kilogramów i jak wydobyć piękno "odmiennego stanu";) zatem jeśli nie chcecie zdjęć ze względu na nieakceptowanie swojego większego rozmiaru powierzcie wykonanie sesji profesjonaliście - na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze:) o ile oczywiście fotograf wart tych pieniędzy będzie;) Ja ze swojej strony Paniom z Białegostoku i okolic polecam Panią Kasie z BW Photography fotograf Białystok dzięki której mamy piękne rodzinno-ciążowe zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza

Ja też polecam taką sesję. Miałam to szczęście, że otrzymałam w prezencie sesję brzuszkową ( od męża, bo przy drugiej ciąży zrobił mi tylko jedno zdjęcie...,a z pierszej mam niemal z każdego tygodnia, więc dostałam w prezencie gwiazdkowo-urodzinowym), a drugą (noworodkowom)dostałam od znajomych. H. miała 11 dni, jak zapozowała po raz pierwszy. Te zdjęcia, są naprawdę wyjątkowe.
Gdybym miała trudny poród, to pewnie bym się niezdecydowała, ale było lekko, dziecko zdrowe, więc chętnie skorzystałam :)
Myślę, że przy drugiej ciąży łatwiej się na nią zdecydować, bo większość wyprawki jest po starszym dziecku. My nie musieliśmy niczego dokupować, bo wszystko było po starszaku.

Odnośnik do komentarza

wg mnie świetna pamiątka, my zdecydowaliśmy się na takową. Ja osobiście pamiętam jeszcze z czasów swojego dzieciństwa że przy ważniejszych momentach życiowych całymi rodzinami wybieraliśmy się do fotografa aby uwiecznić albo chrzest albo komunię. W obecnych czasach aparat fotograficzny ma każdy czy to w telefonie czy półprofesjonalny dlatego nie ma takiej celebracji zdjęć jak kiedyś jednak fachowiec zrobi o niebo lepsze zdjęcia niż my (czy rodzinny fotograf np. ciocia). Dlatego ja jestem za

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

sesja ciążowa to na pewno dodatkowy wydatek, ale z pewnością nie jest to wydatek zbędny jakich wiele podczas przygotowań do porodu;) my zdecydowaliśmy się na sesję z brzuszkiem w 7 miesiącu kiedy brzuszek był juz ładnie okrągły ale jeszcze wyglądałam jak człowiek nie jak wieloryb:D teraz szykujemy sie do sesji noworodkowej albo rodzinnej

Odnośnik do komentarza

Jesli miałabym wybór czy wybrać sesję w ciąży czy sesję niemowlęcą już po porodzie , wybrałabym niemowlęcą, bo niestety w ciąży nie czuję się atrakcyjnie i nie mam ani jednego zdjęcia z tego okresu. Więc sesja była by dla mnie raczej męcząca niż była fajną zabawą.Na pewno będę pamiętać te 9 miesięcy;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam z sesji „z brzuszkiem” i aż musze się z wami podzielić wrażeniami. Byłam w kurekfoto i jestem zachwycona przebiegiem całego spotkania, atmosfera bardzo naturalna, czułam się swobodnie (aż sama siebie zaskoczyłam), a z tego co widziałam to fotki wyszły super! Będziemy mieli pamiątkę z tego magicznego czasu :)

Odnośnik do komentarza

Naszą sesję wykonała pani fotograf z foto-kodak.pl Jest to super pamiątka zobaczysz po latach !gdzie zdjęcia robi sympatyczna Pani fotograf, która ma świetne podjęcie do dzieci i kreatywne pomysły ! Bardzo się ciesze ze taką sesje wykonałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...