Skocz do zawartości
Forum

Przedszkole - czas mierzony od momentu wejścia do szatni czy na salę?


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
Wczoraj, po pół roku posyłania dziecka do przedszkola, przeżyłam lekki szok :) A mianowicie dowiedziałam się, że czas mierzony jest od momentu przekroczenia przez dziecko drzwi przedszkola i jego opuszczenia.
(...)
I tak z ciekawości chciałam zapytać czy w Waszych przedszkolach też są takie zwyczaje, że czas naliczany jest nawet wtedy kiedy dziecko jest z rodzicem?

Ja też z Krakowa :Oczko:, ale w naszym przedszkolu czas liczy się po przekroczeniu przez dziecko progu sali i po jego opuszczeniu.
Zaskoczona jestem, że u Was czas jest liczony po przekroczeniu drzwi przedszkola! Moim zdaniem to absurdalne i ja bym interweniowała (poprosiła na początek o przepisy gdzie mówią jak jest liczony czas). I nie chodzi o te 2 tygodnie, tylko w ogóle o niesprawiedliwość, czy raczej brak logiki.

Odnośnik do komentarza

U mnie przez pierwsze miesiące było normalnie, ale ostatnio za przedszkole płacę podejrzanie dużo - wychodzi o wiele więcej niż kiedy w zeszłym roku do przedszkola chodził jeszcze mój starszy synek. Nie wiem dlaczego tak nagle podskoczyły opłaty mimo że Ala jest w szatni punktualnie o 8 rano, a dziadek odbiera ją zawsze przed 15. Chyba na zebraniu poproszę o listę obecności i sprawdzę jak są wpisywane te godziny...

Odnośnik do komentarza

WU mnie w ptzedszkolu nie ma czytnikow,zapisow rodzicow itp.W przedszkolu jest 70 dziei i Panie ogarniaja to.Idzie sie tez przyzwyczaic,kto o ktorej odbiera dziecko.Moja corka chodzi na 8 i byłysmy 10min wczesniej,wiec Pani zrobila awanture ze doposze nam cala godz.I jeszcze sapala do mnie to kazalam jej wystawic dziecko za dzwi,zeby łaskawa Pani wpuściła je o 8 do przedszkola.
A u nas licza sie pelne godz zegarowe,czyli np.Od 7-8.Jak dziecko przyjdzie 7.30to płaci za cala godz.Poza tym podpisywalismy deklaracje w jakoch godz dziecko bedzie przebywalo

Odnośnik do komentarza

Marcepan
U mnie przez pierwsze miesiące było normalnie, ale ostatnio za przedszkole płacę podejrzanie dużo - wychodzi o wiele więcej niż kiedy w zeszłym roku do przedszkola chodził jeszcze mój starszy synek. Nie wiem dlaczego tak nagle podskoczyły opłaty mimo że Ala jest w szatni punktualnie o 8 rano, a dziadek odbiera ją zawsze przed 15. Chyba na zebraniu poproszę o listę obecności i sprawdzę jak są wpisywane te godziny...

Moze wzrosla stawka za godz albo opłata żywieniowa.A zajecia typu angielski czy jakies przedstawienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...