Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Kredyty hipoteczne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pilirun

pilirun

Mimo wszystko odnoszę się do takich kredytów z dużą rezerwą

40338 pilirun Mężczyzna, 31 lat, Kluczborg
~kamilla10

~kamilla10

No i dobrze, że podchodzisz z rezerwa. Ja raczej bym się tez w obecnej struacji nie zdecydowala na kredyt we frankach… za duze ryzyko.
Obecny mam wzięty rzecz jasna w zlotowacj, jeszcze będziemy spalcac przez 10 lat, ale raty nie sa jakies kosmiczne. Generalnie z mężem dzięki offerunt mamy ten kredyt. Wcześneijszy braliśmy przez expandera, ale offerunt o tyle lepsze, ze podpasowali pod nas idealnie oferty. Tam jest opcja zaznaczenia, ze chodzi o kredyt hipoteczny, potem kryteria kredytu zaznaczyliśmy no i w sumie tyle. Aaa jeszcze formularz do symulacji.

pilirun

pilirun

Jeśli myślimy o kredycie hipotecznym, to warto udać się wcześniej do specjalisty. i dzięki temu wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji.

40338 pilirun Mężczyzna, 31 lat, Kluczborg
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Sama jestem na etapie rozglądania się za kredytem hipotecznym i powiem szczerze, że co bank, to inne warunki, inne propozycje, rozwiązania. Trzeba naprawdę się wczytać, a najlepiej poradzić się jakiegoś analityka finansowego, żeby doradził. Często jest tak, że w jednym banku za coś nie zapłacimy, ale odbiją sobie na czymś innym niestety...

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
agnieszka_mp

agnieszka_mp

Jeśli mowa o kredytach hipotecznych, to uważam, że chcąc zaciągnąć tak dużą pożyczkę, należy skontaktować się z doradcą kredytowym. Sama, korzystałam z pomocy Kingi Jędrzejewskiej z Cofinance, która poza pomocą w formalnościach, wskazała ofertę dla mnie najkorzystniejszą. Gdyby nie ona - do dziś mieszkałabym w wynajętym pokoju...

53493 agnieszka-mp Mężczyzna, 29 lat, Szczecin
juana

juana

Również skorzystałam z pomocy doradcy kredytowego. Początkowo chcieliśmy z mężem sami sobie z wszystkich poradzić.Jednak okazało się,że nie jest to ogólnie takie proste jak sądziliśmy ( szczegolnie z dokumentacja, której było bardzo dużo.....).
W sieci jest również wiele przydatnych stron.

Można sobie wyliczyc wysokość rat.

41589 juana Kobieta, 39 lat, Warszawa