Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Soczewki kontaktowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Terko

~Terko

Też się zgłosiłam do tej akcji darmowego testowania soczewek Bausch&Lomb, zobaczymy, czy mi się uda, trzymajcie kciuki, chociaż zazwyczaj nie mam szczęścia w takich akcjach ;)

~miki456

~miki456

haha ja też, tutaj wypełniałam ankietę 2 razy i za drugim razem się udało, załapałam się w styczniu na akcję, tak więc nie trać nadziei ;)

~progress

~progress

używacie kropli nosząc soczewki? jakie krople polecicie, fajnie jakby można ich bylo dłużej niż kilka tygodni użyac bo nigdy w tym czasie nie udało mi się zuzyć cąłych kropi a wyrzucać co chwilę pól opakowania to bez sensu

wiecznie pozytywna

wiecznie pozytywna

W przypadku leczenia zaćmy, stosuje się soczewki Zeiss lub Alcon. Lekarz wycina zmętniałą soczewkę, a na jej miejsce wszczepia taką sztuczną. Jest możliwość usuwania zaćmy w ramach refundacji NFZ w placówkach zagranicznych. Na pewno w czeskim Cieszynie: http://lepiejzobacz.cz/ , gdzie przyjmują polscy okuliści można poddać się tego typu zabiegowi. W cenie są m.in. leki osłonowe, wszczepienie wybranej soczewki wewnątrzgałkowej. Co Wy o tym sądzicie?

51409 wiecznie-pozytywna Kobieta, 35 lat, Warszawa
~livie

~livie

Polecam wybrac się do lekarza okulisty i ten powinien dobrać nie tylko moc soczewek ale również i krzywiznę. Bo to od niej zależy komfort noszenia soczewek na oku :)

Dobrze jest również mieć w zapasie okulary. Zdarzaja się dni kiedy soczewki nie są wygodne i kiedy oczy nas bolą , kiedy są wysuszone.
Niektore modele oprawek są naprawdę ciekawe.
[reklama usunięta]