Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Dobry klej do buta

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jantek

~jantek

A jak taki kliej przechowywacie? Kupiłabym TADAM bo mam buty do sklejenia, ale obawiam się że to jednorazowe i klej wyschnie i nie będzie się nadawał do ponownego uzycia.

~Ifyou

~Ifyou

Ja się zawsze obawiam, że coś zepsuję przy takich naprawach, bo niby proste, ale wiadomo. Skąd mam wiedzieć, ile tego kleju należy nałożyć? I ile czasu należy odczekać przed połączeniem obydwu klejonych powierzchni po nałożeniu kleju?

~jantek

~jantek

Skleiłem buty i oczyściłem tą końcówkę. Wczoraj z ciekawości sprawdziłem, czy nic sie nie stało i klej jak najbardziej nadal jest płynny. Jesli chodzi o samo klejenie faktycznie łatwe i następnego dnia już mogłem w moich ulubionych butach iść na trening.

~Assawira

~Assawira

A jak przygotować powierzchnie do klejenia? Jakoś odtłuścić alkoholem czy zwykłe mycie wystarczy?

~Assawira

~Assawira

Skleiłam buty w zeszłym tygodniu, po pierwsze w ogóle nie widać, żeby but był naprawiany, a po drugie wszystko sie dobrze trzyma, nawet deszcz butom nie zaszkodził. Także dziękuję za polecenie :)

~lalunka998

~lalunka998

Chyba za sztywna. Tadam jest elastyczny, więc w ogóle nie da się odczuć w użytkowaniu, że buty były klejone.
A kupiłam w kiosku po prostu.

oetadam

oetadam

~brycka
Gdzie ten TADAM kupiliście?

Witam! Brycka klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

60534 oetadam Mężczyzna, 33 lata, Warszawa
~aruska55

~aruska55

A czy ten klej można przechowywać? Sporo mi jeszcze zostało, szkoda wyrzucać.