Skocz do zawartości
Forum

Dom bez chemii?


Rekomendowane odpowiedzi

A możesz nam kilka przepisów z sodą sprzedać? Tylko nie te najbardziej popularne bo znam i stosuję ale może coś masz ekstra sprawdzonego? Co do unikania chemii, może się nie da w zupełności ale ograniczyć się da. Ostatnio np. zamieniłam pospolity śmierdzący środek z chlorem do wc na płyn do wc z Lilys eco clean. Główny składnik to olejek herbaciany a tego właściwości są już powszechnie znane. Poza tym po ostatnich rewelacjach o mydłach przestawiam się na te naturalne glicerynowe.

Odnośnik do komentarza

oglądałam (zapewne Wy także) szereg programów o sprzątaniu ekstremalnie brudnych domów i mieszkań w Anglii... te babeczki WSZYSTKO były w stanie umyć za pomocą wody, sody i octu... czasami stosował herbatę, Colę(!)... ale generalnie nigdy nie widziałam, by użyły czegokolwiek z chemicznych środków, które możemy kupić...

czy jestem EKO? nie sądzę... noszenie wielorazowych toreb na zakupy, wyrzucanie baterii do określonych pojemników, czy oszczędzanie wody to chyba za mało... chociaż jakby miliard osób zrobiło nawet to MAŁO to efekt by był ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmaara

Cześć,
Niedawno urodziło mi się dziecko i jako, że jest to moje pierwsze dziecko nie mam jeszcze doświadczenia.
Zastanawiam się jakie środki czystości dla dzieci stosować by odpowiednio dbać i chronić swoje dziecko. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...