Skocz do zawartości
Forum

poczęcie...


Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że długo staraliśmy się o dziecko,teraz jestem bardzo przewrażliwiona i proszę o wasze zdanie...
Mianowicie...Mam bardzo nieregularne cykle.Ostatni okres miałam 11 lipca i 23 lipca lekarz stwierdził bezowulacyjny cykl. W sumie to troszkę odpuściliśmy sobie i w sierpniu do zbliżenia doszło 5 sierpnia i 15 sierpnia. Test ciążowy robiłam 15 sierpnia-negatywny,23 sierpnia -negatywny...dopiero 30 sierpnia wyszedł mi pozytywny test ciążowy ( 3 dni przed pozytywnym testem w nocy obudził mnie okropny sil podbrzusza i jakieś skurcze-może zagnieżdżenie???).Tak więc 1 września byłam u gina na usg.....jednak na usg jeszcze nic nie było widać.Lekarz stwierdził,że albo to jest wczesna ciąża albo pozamaciczna...4 dni później czyli 5 września na usg zobaczyłam pęcherzyk 11 mm,ale sam pęcherzyk bez zarodka.... Lekarz powiedział,że to jest 5 tydzień ciąży ( 3 tygodnie po zapłodnieniu) i podał datę porodu na 8 maja.Nie mógł policzyć jako pierwszy tydzień ciąży tydzień okresu bo wtedy ta ciąża byłaby już 8 tygodniowa,więc widoczny byłby już malutki człowieczek z serduszkiem, rączkami i nóżkami.Jak myślicie czy do zapłodnienia mogło dojść 5 sierpnia,czy to będzie raczej ciąża z 15 sierpnia??Bo jeśli do zapłodnienia doszłoby na początku sierpnia to ciąża byłaby już starsza i ewidentnie za słabo sie rozwija....Chyba test 23 sierpnia powinien już być dodatni przy ciąży z poczatku miesiąca.Który termin będzie bardziej prawdopodobny na poczęcie??Dodam,że już od 11 sierpnia miałam bolesne piersi i bóle podbrzusza...ale może to zwiastun zbliżającej się owulacji??Ja miewałam cykle bezowulacyjne,ta owulacja też się przesunęła na koniec cyklu więc w sumie nie pamiętam jak miewałam objawy regularnych owulacji...Jak myślicie czy poczęcie mogło nastąpić 15 sierpnia i z ciążą wszystko ok??? Wydaje mi się,że usg z 1 września gdyby ciąża była już miesięczna pokazałoby coś....Myślę,że różnica 10 dniowego poczęcia byłaby widoczna,bo na początku zarodek intensywnie się rozwija...Bardzo się boję,że może ciąża jest starsza i za słabo się rozwija...Dziś jestem wg USG w 7 tygodniu i 3 dniu ciąży...wiec płod jest 5 tygodniowy...co dawałoby poczęcie z 15 sierpnia?? Wiem,że nie jesteście wróżkami....ale proszę o wasze zdania...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...