Skocz do zawartości
Forum

jestem w 28 tyg ciazy od 3 dnie nie czuje ruchow dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

To co ty dziewczyno jeszcze przed komputerem robisz???????ja juz drugiego dnia polecialabym na izbe przyjec do szpitala bo tu nie ma zartow .to niemozliwe zebys nie czula 3 dni ruchow,cos jest nie tak wiec nie zwlekaj a najlepiej wsiadaj w samochod i sun do szpitala bez gadania cie przyjma przynajmniej usg zrobia i ktg.i daj znac ze wszystko ok,bo bedziemy sie tu martwic o ciebie wszyscy.i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

no szczerze powiedziawszy to ja po 3 dniach nie czucia ruchow bym panikowala... ale napewno nie w domu tylko lepiej sprawdzic i isc do lekarza niz czekac,....

no i slyszalam ze jak sie nie czuje ruchow to lekarka mi polecila wypic nie za mocna kawke, zjesc jakies ciasto i polozyc sie na lewym boku... nie raz i ja i inne dziewczyny z forum tak sie uspakajaly i okazywalo sie ze albo maluszki byly takie leniwe przez pogode albo tak delikatnie sie wierca w brzuszkach :)

w niedziele nie czulam zeby sie ruszal (w sumie to od soboty wieczor) i w niedziele o 14 juz bylam w szpitalu... no tyle ze wystapilo u mnie nad ranem krwawienie to bardziej mnie zmartwilo...

no i im pozniej tym mniej miejsca malenstwo ma na akrobatyki :)

mam nadzieje ze wszystko ok... daj znac....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...