Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Mieszkanie - Warszawa ;)

Happymama

Happymama

Nadszedł czas kiedy zdecydowaliśmy z mężem poszukać większego mieszkania (mamy 42 metry)
Jest nas 4 +pies i chcielibyśmy kupić jakieś 3 pokoje w cichej spokojnej okolicy ze sporą ilością zieleni.
teraz mieszkamy w Ursusie i tu jest naprawdę suuuper tylko te samolotyy wieczorem -masakra...
Dziewczyny polećcie mi jakiś deweloperów w dzielnicy :Włochy , Bemowo , Ochota.

496 happymama Kobieta, 41 lat, warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ronia

ronia

Jeśli będę o czymś wiedziała dam znać na chwilkę obecna nie pomogę niestety :(

808 ronia Kobieta, 35 lat, Za górami za lasami za dolinami
Anulka

Anulka

niestety kupowałam mieszkanie z rynku wtórnego, nie pomogę...

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
~Klaraxx

~Klaraxx

A chcesz mieszkanie w stanie deweloperskim czy takie od kogoś już urządzone itd. My akurat 2 mce temu kupowaliśmy mieszanie w stanie deweloperskim od http://stacjapraga.com/ Nie wiem jak ktoś woli ale ja osobiście wolę urządzić mieszkanie po swojemu. Na chwilę obecną mamy gdzie mieszkać także pomału się urządzamy

~dariaaaa

~dariaaaa

Myślimy nad kupnem własnego mieszkania z małżonką od paru lat już i chyba się ostatecznie uda. Na oku mamy Willę Międzylesie i duże mieszkanie na piętrze z dostępem do poddasza gdzie jest jeszcze dodatkowe 70 metrów do zaaranżowania. Inwestycja ma swój serwis na willa-miedzylesie.pl są plany mieszkań. Dobry rozkład, słonecznie, widnie.

Martusiazz

Martusiazz

Zachęcam do sprawdzenia wszystkich ofert w internecie. Czasami są na prawdę złote strzały. Sama zdecydowałam się na przeszukanie całego internetu i znalazłam fajną ofertę na stronie : https://tur-nieruchomosci.pl

60775 martusiazz Kobieta, 29 lat, Warszawa
~berfff

~berfff

Chodzi nam po głowie od paru tygodni duże 80 metrowe mieszkanie w Willi Międzylesie. Inwestora znam z dobrej strony bo brat w innej części Warszawy kupował swego czasu też od nich lokal i sobie chwali. W Willi najfaniejsze wg mnie są te mieszkania parterowe z ogródkiem i dużym tarasem. Jeśli nic lepszego nie znajdziemy to może weźmiemy tutaj.