Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Szukam dobrego termometru bezdotykowego-pilnie!!!

agusia20112

agusia20112

bardzo proszę o Wasze opinie....poszukuję dobrego termometru elektronicznego....mam 4 ale kupowane w tesco,biedronce itp za około 60 zł...i niestety tak jakbym nie miała żadnego...są tragiczne
jeśli któraś z mam ma dobry i godny polecana to proszę o podanie nazwy

z góry dziekuję

--

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

6120 agusia20112 Kobieta, 39 lat, szklarska poreba

Odpowiedzi znajdują się poniżej

eclipse

eclipse

Linkó nie mogę dawać, ale proszę bardzo ten polecam - Pro Check FR 1DB1 skroniowy bezdotykowy termometr na podczerwień - jest dokładny.

--

24340 eclipse Kobieta, 32 lata, Warszawa
mania2012

mania2012

My przetestowalismy wiele różnych termometrów. Rtęciowy, mierzy dokładnie ale długo i np.dla dziecka sam proces mierzenia jest nie przyjemny (w pupie). Termometry do ucha mierzą szybko ale bardzo nie dokładnie- bo wszystko zależy od tego jak i pod jakim kątem się wkłada go do ucha. U nas absolutnie się nie sprawdziły. Fajne są termometry których nie trzeba nigdzie wkładać- chodzi mi o bezdotykowe albo takie, które wystarczy przyłożyć do czoła (coś w tym stylu Medic Zone Wielofunkcyjny Termometr Elektroniczny
FS 201-a ten jeszcze ma fajny dodatek, bo mierzy nie tylko temperature a jeszcze i wilgotność powietrza;-)- przy chorującym dziecku to są bardzo ważne informacje) Nawet w szpitalach takich teraz używają...

--

28133 mania2012 Kobieta, 0 lat
Kasiunda

Kasiunda

Ja mam Braun Thermoscan do mierzenia temperatury w uchu - uważam, że jest bardzo dobry.

--

28361 kasiunda Kobieta, 0 lat
rafa

rafa

Ja stosuje termometr bezdotykowy do czoła veratemp. Działa niezawodnie i wydaje się, że jest dość precyzyjny.

--

30372 rafa Kobieta, 0 lat, Ostróda
Askaa

Askaa

Jeśli jeszcze ktoś szuka - my mamy z Microlife. Dostałam go po urodzeni dziecka i służy do dziś (3 lata). Bardzo dokałdny i prosty w użyciu!

31443 askaa Kobieta, 35 lat, Kraków / Londyn