Skocz do zawartości
Forum

Imiona męskie i żeńskie rzadko spotykane


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele imion w języku polskim ma także swoje odpowiedniki w języku angielskim : https://podpowiadamy.pl/najpopularniejsze-angielskie-odpowiedniki-polskich-imion/, ale z pewnością są i takie, które zarówno w języku polskim jak i w innym nie mają swoich odpowiedników. Takie na przykład imię Magdalena to w języku angielskim Madeline ;-), ale już trudniej będzie z charakterystycznymi imionami dla danego kraju. A tak poza wszystkim dla dziewczynki śliczne imię to Lena.

Odnośnik do komentarza
Gość wikunia12235

Co do malo spotykanych imion podam swoje: Wirginia
jeszcze nigdy nie spotkalam sie z drug dziewczyna o takim imieniu chodz wiem, ze kilka takich jest ;)
Nie ma zdrobnienia tego imienia ale mi jakos to nie przeszkadzalo :) w podstawowce wychowawczyni zaczela do mnie wolac Wiki i tak zostalo po dzis dzien, ze znajomi wolaja mnie Wiki, chodz ja bardzo lubie sluchac jak mowia do mnie po imieniu :)
Mam synka KSawerego i teraz czekam na coreczke i chce jej znalezc jakies oryginalne imie

Odnośnik do komentarza
Gość Tatianna

Vivianna
Letisja
Sawiana
Nancy
Danisha
Wanessa
Jasmina
Żaklina
Chantelle wypowiada die szantella
Michelle = miszela
Mija
Fiorella
Daniella
Valentina
Semiliana
Saida
Dajana

Meskie
Santino
Jonatan
Sywerio
Flavio
Rajan
Valentino
Lorencjo
Jamil
Ramiro
Samiro
Fabian
Leon
Frederico
dłejn

Odnośnik do komentarza

Wanda, Mieszko i Ziemowit bardzo mi sie podobaja z tych mniej pospolitych. Bardzo mało spotykane to Witomir, Sambor, Tolimir, Dalwin, Gniewomir, Krzesimir, Radomir, Nawojka, Sulimira (Sulina, Sulka, Sulika), Dobrochna, Jagna, Dagna, Olimpia, Astrid, Sigurd, Doris, Adelajda, Tomira, Eulalia, Eufemia, Kalmira, Danika, Anika, Berenika, Lelisława (Lela, Leli, Lelka, Lelina), Celina, Kasandra, Bogdana, Wisława, Antianara, Adara, Ariadna, Andromeda, Kalista i lista sie ciagnie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...