Skocz do zawartości
Forum

Imiona męskie i żeńskie rzadko spotykane


Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre oryginalne imiona są bardzo fajne i nie zrobią dziecku krzywdy, np. Daria, Tosia czy Lena. Ale pewne imiona sa kłopotliwe, nie wiadomo jak zdrobnić, np. Sędzimir. A już na pewno nie skrzywdziłabym dziecka nazywając je Adolf... chyba wszyscy mamy takie samo skojarzenie z tym imieniem. Pamiętajmy, że to dziecko chodzi z imieniem całe życie. Znam Jaromira, który przedstawia się Jarek, bo się wstydzi. I chyba żadna z nas nie chciałaby się nazywac Izaura, bo taka była moda.

Więcej 'dziwnych' męskich: Sabin, Sambor, Saturnin, Serafin, Sergiusz, Sędziwój, Strzeżymierz, Sulimir... Tu macie pełną listę na każdą literkę: Ksiega imion - imiona żeńskie, imiona męskie, imiona męskie dla dzieci, imiona meskie, imiona zenskie

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Adelajda Balbina Celestyna Genowefa Eleonora Eugenia Faustyna Filemona Genowefa Izolda Jòzefina Karina Kunegunda Longina Luiza Michalina Nadzieja Petronela Rebeka Roma Rozalia Sława Telimena Walentyna Waleria Wanda Zenobia


Amadeusz Ariel August Bazyli Bonifacy Bruno Dionizy Edmund Edward Feliks Ferdynard Filemon Fryderyk Gerwazy Klemens Kornel Leopold Lucjan Maurycy Mieszko Narcyz Nikodem PAfnucy Pankracy Protazy Roch Roland Romuald Salomon Teofil Tristan Urban Wasyl Wawrzyniec Wit Zawisza Zefir

Odnośnik do komentarza

inka_80
AnkaK33
DzIaBoNg
A wedlug mnie Daria tez malo spotykane :Oczko:

Mam w rodzinie małą Darie tylko zauważyłam ze jest problem jak wołać do takiego dziecka, no i nawet jej rodzicie mają z tym problem bo wołają do Niej Misia :/ tak jak my wołamy na naszą Michasie więc są dwie Misie co w sumie nie podoba mi sie za bardzo bo dziewczynki są kuzynkami... Ale jak już starsza będzie to ok, wtedy będzie Daria pewnie :)

U mnie w rodzinie wola sie Darusia albo Darka w zaleznosci od sytuacji ale ogolnie Daria bardzo mi sie podoba
Kuzynka mojego meza nazwala corke tak jak my i teraz prababcia jak z kims rozmawia to je myli U mnie w rodzinie staramy sie tego unikac
witam, Daria się kłania:-) Darunia (ulubione), Darusia (nieeee) , i Darka (tak w rodzinie na mnie mówią)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...