Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenia jakie najlepsze i gdzie?? Pilne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje info na temat ubezpieczen.

Chciałabym ubezpieczyc siebie i córeczke tak w razie "W", ale jakie ubezpieczenie wybrać i gdzie to juz nie mam bladego pojecia ::(:

Jeśli chodzi o usługi NFZ to jesteśmy obie ubezpieczone pod moja rente socjalna i ZUS oplaca mi skladki. Ale chciałabym sie ubezpieczyc tak na wszelki wypadek zawsze moze sie coś zdarzyc... Niestety :)

Czekam na jakies info o ubezpieczeniach :D bo ja jestem zielona na ten temat :uff: No i gdzie najlepiej sie ubezpieczyc??

Odnośnik do komentarza

To zależy o jakie ubezpieczenie chodzi.
Mój starszy syn jest ubezpieczony od 1 roku życia ale to nie jest ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków tylko taka polisa o naziwe "Absolwent" na której zbieramy pieniądze w sumie na studia, wybierze w wieku 18 lat (to znaczy my chcemy by były na studia). W tej polisie była opcja NW ale my jej nie wykupiliśmy gdyż taka opcja "zżera" dużą część składki (czyli część składki ucieka), ogólnie wszelkie dodatkowe opcje trochę składki zabierają albo więcej kosztują.
Ale tobie chyba chodzi bardziej o taka polise typowo od NW . Ma ją duzo ubezpieczycieli tylko trzeba popytać.
Osobiście jestem za ubezpieczeniem dzieci od NW, mój syn mając 17 miesięcy wylał na sibie wrzątek 30% powierzchni ciała oparzone, leczymy go prywatnie do dziś (ma 3 lata), jeździmy do specjalisty na drugi koniec Polski, nikt nam nie refunduje bo prywatnie. Gdyby syn był wtedy ubezpieczony przynajmniej dostalibyśmy na leczenie z ubezpieczenia.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...