Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Jaki odkurzacz do domu, gdzie są psy i dziecko/dzieci???

pbmarys

pbmarys

Dziewczyny ktore maja psy w domu
jakiego uzywacie odkurzacza ?? Żeby nie bylo tak duzo siersci itp...??

Bo mam w planach zakup takiego ktory rowniez na mokro zbiera kurz itp... Ale zaznacze od razu u mnie w domu sa dwa duze Labradory i mamy wszedzie dywany / 160m2 ma mieszkanie/ a mala za nimi pelza na szczescie nie jest uczulona na siersc wiec sa duze plusy tego. Ale przynajmniej 3/4 razy dziennie zamiatam kuchnie i przedpokoj bo tam dosc czesto psy chodza - tam nie ma dywanow...

Nie oczekuje glupich komentarzy jak wogole moge dopuscic 2 psy do tak malego dziecka itp. Poprostu ufam moim psom bez granicznie. I wiem ze mojej malej nic sie nie stanie. Ale niestety nie kazdy to rozumie...:uff:

4534 pbmarys Kobieta, 32 lata, Lubliniec

Odpowiedzi znajdują się poniżej

asia78

asia78

pbmarys
Dziewczyny ktore maja psy w domu
jakiego uzywacie odkurzacza ?? Żeby nie bylo tak duzo siersci itp...??

Bo mam w planach zakup takiego ktory rowniez na mokro zbiera kurz itp... Ale zaznacze od razu u mnie w domu sa dwa duze Labradory i mamy wszedzie dywany / 160m2 ma mieszkanie/ a mala za nimi pelza na szczescie nie jest uczulona na siersc wiec sa duze plusy tego. Ale przynajmniej 3/4 razy dziennie zamiatam kuchnie i przedpokoj bo tam dosc czesto psy chodza - tam nie ma dywanow...

Nie oczekuje glupich komentarzy jak wogole moge dopuscic 2 psy do tak malego dziecka itp. Poprostu ufam moim psom bez granicznie. I wiem ze mojej malej nic sie nie stanie. Ale niestety nie kazdy to rozumie...:uff:

Nie przesadzaj nie masz pibuli ani rottwailerow!!!

U mnie ostatnio byl koles z roboceanem, ale strasznie on drogi... Podobno swietny, ale mnie jakos odkurzacz za 5 kawalkow nie przekonal:oops:

287 asia78 Kobieta, 41 lat, Lublin
~puszek

~puszek

moi rodzice maja rainbowa, ale od dawna lezy nieużywany w piwnicy

a moim zdaniem dobre odkurzacze produkuje firma dyson, sprawdź sobie

tysia

tysia

polecam dysona absolutnie (jest głosny ale to jego jedyna wada)

--

5335 tysia Kobieta, 38 lat, szwecja
Anulka

Anulka

puszek

mam rainbowa i u mnie jest w ciągłym użyciu
Ma trzepaczkę, więc raz w tygodniu trzepię materace i dywany, dodatkowo specjalną szczotkę do prania i kilka fajnych przyssawek i koncówek. Najważniejsze jest to, że kurz wpada do wody a nie ucieka drugim końcem odkurzacza jak to jest w przypadku tradycyjnych odkurzaczy.
A to ile mam roztoczy w domu świadczy biała piana w wodzie po odkurzeniu.
Koszt masakrujący, ale ja z perspektywy 2 letniego użytkowania wiem, że nie zamieniłabym go na żaden inny. No chyba, że ktoś wymysliłby te same możliwości w mniejszych gabarytach ::):

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
alecwi

alecwi

Ja też polecam Rainbowa jest drogi ale napradę świetny i praktycznie bezawaryjny. W ci agu kilku lat do naszego serwisu trafiły tylko trzy Rainbowy do naprawy ( około 10-letnie) i nie były to poważne usterki. Pozdrawiam

--

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

12471 alecwi Kobieta, 35 lat, Mieszkam we Włocławku
Anulka

Anulka

alecwi
Ja też polecam Rainbowa jest drogi ale napradę świetny i praktycznie bezawaryjny. W ci agu kilku lat do naszego serwisu trafiły tylko trzy Rainbowy do naprawy ( około 10-letnie) i nie były to poważne usterki. Pozdrawiam

ooo to mam nadzieję, że i mój dożyje takiego wieku ::):

pbmarys

pbmarys

puszek

To ile taki odkurzacz kosztuje ??

4534 pbmarys Kobieta, 32 lata, Lubliniec
alecwi

alecwi

Anulka, z doświadczenia wiem, że te odkurzacze dożywają znacznie dłuższego wieku, nawet jak są bardzo mocno eksploatowane...
Pbmarys ceny Rainbowa zaczynają się powyżej 10 tyś złotych...

--

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

12471 alecwi Kobieta, 35 lat, Mieszkam we Włocławku
Anulka

Anulka

mój był wart 10 tysięcy razem z trzepaczką, za 3 kontakty do pokazu dostałam szczotkę do prania...aha i w komplecie miałam nawilżacz powietrza i neutralizator zapachów w jednym...
jak ma się gadane jak ja :Oczko: to można zejść z ceny...oddałam swój odkurzacz który kupiłam za 600 zł w rozliczeniu, wyprosiłam rabat i zapłaciłam chyba 8 tysięcy :Śmiech: