Dietetyk

Rosół dla niemowlaka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~n213

~n213

Bez przesady :)
ja podawałam moim dzieciom rosół jak ukończyły 4 miesiąc ! gotowałam warzwa z kurzym mięsem na kostkach rosółowych plus sól i kucharek i nic dzieciom nie było a i mięsko również dawałam zblendowane
Dzieci są zdrowe jak ryby pozdrawiam!

~Przerażonaaaaaa

~Przerażonaaaaaa

Wstyd mi za Panią, że pisze Pani takie bzdury i wprowadza inne matki w błąd. Przecież to może mieć poważne konsekwencje zdrowotne dla dzieci, których mamy w dobrej wierze zastosuje sie do tych rad. Jeżeli eliminujemy mięso, to musimy zastąpić jego wszystkie wartości odżywcze innym posiłkiem. W innym wypadku organizm dziecka nie będzie prawidłowo funkcjonował!

~Eeewe

~Eeewe

~n213
Bez przesady :)
ja podawałam moim dzieciom rosół jak ukończyły 4 miesiąc ! gotowałam warzwa z kurzym mięsem na kostkach rosółowych plus sól i kucharek i nic dzieciom nie było a i mięsko również dawałam zblendowane
Dzieci są zdrowe jak ryby pozdrawiam!
. W 4MIESIACU SÓL KOSTKI ROSOŁOWE I CAŁA TA CHEMIA ? CO NIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ AŻ SIĘ CZYTAĆ NIE CHCE MASAKRA

~Gypsy

~Gypsy

Pani która pisze żeby nie podawać dzieciom mięsa do 12 roku życia oraz jajka przepiórcze za przeproszeniem powinna zdrowo stuknąć się w głowę i natychmiast skontaktować się z matkami które wprowadziła w błąd co może mieć katastrofalne skutki, właśnie przez takie osoby powinno się omijać fora szerokim łukiem. Owszem nie od dziś wiadomo, że dania w słoikach tak jak inne produkty dla niemowląt napędza marketing i tak np niektóre dania w słoikach są nieodpowienio dostosowane do wieku dziecka jak np przeciery z winogron dla 4 miesięcznego niemowlaka albo kaszki naszpikowane cukrem ale myślę, że każdy potrafi czytać i wybiera dla swojego dziecka to co najlepsze. Jednak nie o tym mowa, niemowlęta powinny dostawać mięso drobiowe po ukończeniu 6 miesiąca, ryby po ukończeniu 7 miesiąca, oraz żółtko jaja kurzego!!!! (Oczywiście jeśli jest taka możliwość może być i przepiórki hah)

~Dor_cia

~Dor_cia

Oczywiscie, ze mieso nalezy podawac dziecia. To jest bogate zrodlo bialka. !!! Bardzo prosze Pania, ktora wypisuje te glupoty na temat miesa, zeby juz przestala.