Dietetyk

Rosół dla niemowlaka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~n213

~n213

Bez przesady :)
ja podawałam moim dzieciom rosół jak ukończyły 4 miesiąc ! gotowałam warzwa z kurzym mięsem na kostkach rosółowych plus sól i kucharek i nic dzieciom nie było a i mięsko również dawałam zblendowane
Dzieci są zdrowe jak ryby pozdrawiam!

~Przerażonaaaaaa

~Przerażonaaaaaa

Wstyd mi za Panią, że pisze Pani takie bzdury i wprowadza inne matki w błąd. Przecież to może mieć poważne konsekwencje zdrowotne dla dzieci, których mamy w dobrej wierze zastosuje sie do tych rad. Jeżeli eliminujemy mięso, to musimy zastąpić jego wszystkie wartości odżywcze innym posiłkiem. W innym wypadku organizm dziecka nie będzie prawidłowo funkcjonował!

~Eeewe

~Eeewe

~n213
Bez przesady :)
ja podawałam moim dzieciom rosół jak ukończyły 4 miesiąc ! gotowałam warzwa z kurzym mięsem na kostkach rosółowych plus sól i kucharek i nic dzieciom nie było a i mięsko również dawałam zblendowane
Dzieci są zdrowe jak ryby pozdrawiam!
. W 4MIESIACU SÓL KOSTKI ROSOŁOWE I CAŁA TA CHEMIA ? CO NIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ AŻ SIĘ CZYTAĆ NIE CHCE MASAKRA

~Gypsy

~Gypsy

Pani która pisze żeby nie podawać dzieciom mięsa do 12 roku życia oraz jajka przepiórcze za przeproszeniem powinna zdrowo stuknąć się w głowę i natychmiast skontaktować się z matkami które wprowadziła w błąd co może mieć katastrofalne skutki, właśnie przez takie osoby powinno się omijać fora szerokim łukiem. Owszem nie od dziś wiadomo, że dania w słoikach tak jak inne produkty dla niemowląt napędza marketing i tak np niektóre dania w słoikach są nieodpowienio dostosowane do wieku dziecka jak np przeciery z winogron dla 4 miesięcznego niemowlaka albo kaszki naszpikowane cukrem ale myślę, że każdy potrafi czytać i wybiera dla swojego dziecka to co najlepsze. Jednak nie o tym mowa, niemowlęta powinny dostawać mięso drobiowe po ukończeniu 6 miesiąca, ryby po ukończeniu 7 miesiąca, oraz żółtko jaja kurzego!!!! (Oczywiście jeśli jest taka możliwość może być i przepiórki hah)

~Dor_cia

~Dor_cia

Oczywiscie, ze mieso nalezy podawac dziecia. To jest bogate zrodlo bialka. !!! Bardzo prosze Pania, ktora wypisuje te glupoty na temat miesa, zeby juz przestala.

Marysia93

Marysia93

moim zdaniem najlepszy jest rosół z gołębia :)

--

Jestem Marysia i prowadzę własną działalność w wolnych chwilach tworze swojego bloga.

53731 marysia93 Kobieta, 25 lat, Wa-wa
~ziz

~ziz

Drogie mamy, możecie karmić swoje dzieci czym chcecie. Jak napisała Pani która tak krytykujecie TO INDYWIDUALNA DECYZJA KAŻDEGO RODZICA. Pani nie napisała "trzeba; tylko i wyłącznie, musi Pani".
To Wasz wybór, że dajecie rosół juz po 4 mż, to wasz wybór że do rosołu dodajecie kostkę rosołową (odsyłam do składu kostek - GRATULUJĘ).
Więc dokonując własnych wyborów dajcie dokonywać wybór innym chocby oparty na swłowach Tej Pani.
Niech każdy ma swoja rację, mam racje??