Dietetyk

Dieta z dowozem do domu

alamalinowska

alamalinowska

Potrzebujesz diety z dowozem do domu? Nie masz czasu na robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, odmierzanie porcji i liczenie kalorii? Wszystko to zrobi firma, wystarczy złożyć zamówienie i podać adres dostawy, a wszystko zostanie dostarczone na czas w pudełkach. Wejdź na stronę Tekst linka, a przekonasz się, że dieta pudełkowa jest sposobem na wymarzoną sylwetkę.

59311 alamalinowska Kobieta, 31 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Melodyja

~Melodyja

Dieta z dowozem do domu jest niesamowicie wygodna. Wiesz, że dostaniesz posiłki na cały dzień i nie musisz się martwic o gotowanie. Ja teraz jestem na diecie z cateringiem dietetycznym warszawski dzień. Jem wszystko i cały czas chudnę.

~poziomeczka

~poziomeczka

Melodyja no nie mow ze chudniesz na samej diecie bo to nie jest mozliwe... Ja tez korzystam czasami z uslug cateringu bo bardzo przypadl mi do gustu macro bios bar http://macrobiosbar.pl/ ale poza zdrowym jedzeniem staram sie tez uprawiac jakas aktywnosc fizyczna bo aby schudnac trzeba i dobrze jesc i odpowiednio cwiczyc. Jedno bez drugiego nie istnieje :)

mamciaadamcia

mamciaadamcia

korzystałam z diety pudełkowej i mogę potwierdzić, że to bardzo skuteczna metoda na odchudzanie.
w 3 miesiące schudłam na niej 18 kilogramów, to bardzo dużo, ale startowałam z bardzo dużej wagi.

Myślę, że warto, ale trzeba się liczyć z dużym kosztem tej diety. Niestety ale przy dobrej firmie od cateringu dietetycznego miesięczny koszt to około 1500 zł za posiłki na 7 dni w tygodniu

--

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

59560 mamciaadamcia Kobieta, 28 lat, Sędziszów