Skocz do zawartości
Forum

czy mam problem?


Gość mlodamamamama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlodamamamama

Witam.Moj 22 miesieczny synek wazy 13 kg i ma 89 cm wzrostu. (wydaje mi sie ze proporcje ma jak na 3 latka)ale tez jest grubej kosci i w rodzinie jest sklonnosc do tycia
.mam problem z nim gdyz on caly czas chcialby cos jesc, chrupac a czasami to tylko trzyma jedzenie w raczce( najczesciej mu daje na przekaske surowe wazrywa i owoce pokrojone w slupki talarki)

jego plan dnia wyglada tak:
wstaje o 8.00 je sniadanie.na sniadanie 240 ml mleka modyfikowanego i 3 duze lyzki platkow
. na obiad o 12.00 zje porcje warzyw tak 200g surowych albo gotowanych i 40 g miesa lub rybki.
na podwieczorek o godz 16.00 daje mu jogurt owocowy 150g i czasami kawalek buleczki,
na kolacje ok.18.00 dostaje znowu mleko lub makaron lub kanapki z dzemem.
i tak o 20.30 idzie spac bez problemu.
w czasie dnia pije duzo wody,i je te owoce i warzywa a jak mu nie dam to sam idzie do lodowki i bierze( tylko ze teraz mam lodowke zamknieto)to wrzeszczy ze chce cos do jedzenia.wszystko musze chowac bo by zjadl.
czy to jest normalne?czy mam z nim isc do lekarza?dietetyka?pediatry?

nie wiem juz co mam robic....??? jak ide z nim na spacerek do parku i widzi dzieci ktore jedza to podchodzi do nich i sie patrzy a potem podbiega do mnie i prosi marudzeniem o jedzenie.

myslalalam zeby mu tylko owoce i warzywa podawac w ciagu dnia ale czy to dobre rozwiazanie?

czy ma przejsc na diete wegetarianska?

czy wogole mam sie czym martwic ? czy normalnie moje dziecko sie rozwija? juz powoli widac mu brzuszek....moge miec z nim problemy w przyszlosci jak pojdzie do przedszkola?

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...