Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Jak korzystać z nowego forum? Sprawdź >>

To ogłoszenie nie jest aktywne

Redakcja

Drodzy Forumowicze,

Z myślą o Was, przygotowaliśmy nową odsłonę forum Parenting. Naszym celem było usprawnienie komunikacji między użytkownikami oraz poprawa estetyki strony.  Mamy nadzieję, że zmiany przypadły Wam do gustu.

Poniżej przedstawiamy garść ważnych informacji, dzięki którym poruszanie się po nowej stronie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

  1. Jeśli posiadasz konto na forum, korzystaj z danych do logowania ze starej wersji strony – nie musisz zakładać nowego konta.
  2. Aby zalogować się na forum, wybierz przycisk w prawym górnym rogu „Posiadasz konto? Zaloguj się” lub skorzystaj z linku: https://forum.parenting.pl/login/
  3. Fora prywatne nazwaliśmy klubami. Żeby je zobaczyć i udzielać się w nich, po zalogowaniu wejdź na stronę https://forum.parenting.pl/clubs/ - ostatnie aktywności w Twoich forach widać w prawej szpalcie. Do sekcji klubów można również przejść z zakładki na górze strony: „Przeglądaj”, a następnie wybrać „Kluby”
  4. Chcesz przejrzeć swoje ostanie posty? Wybierz zakładkę na górze strony „Aktywność”. Do strony możesz bezpośrednio przejść z linku: https://forum.parenting.pl/discover/
  5. Wszystkie wiadomości prywatne znajdziesz po zalogowaniu, klikając w ikonę koperty na górze strony.
  6. Jeśli szukasz wątku, forum, użytkownika – możesz skorzystać z paska wyszukiwania z lupką w prawym górnym rogu strony.

Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za wszelkie utrudnienia związane z przejściem na nową wersję strony. Uwagi i informacje o błędach możecie zgłaszać przez formularz kontaktowy (KONTAKT) na dole strony.  

Dziękujemy, że jesteście z Nami. Pozdrawiamy, zespół Forum Parenting.pl.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...