Skocz do zawartości
Forum

Jaki proszek do prania?


pl_aisha

Rekomendowane odpowiedzi

hej. ja napszykład też dla alergików poleciła bym jelpa ale też ostatnio w aptece farmaceutka poleciła żeby prać w płatkasz białego jelenia. ja osobiście piore dzieciom ubranka w proszku dzidziuś bo nie mają alergi a le mojej siostry córka ma alergie i jej przewarznie kupujemy proszek biały jeleń tak jak i mydło oraz też płatki do prania.

Odnośnik do komentarza

moja niunia jest alergikiem i ma bardzo sucha skóre i lekarz dermatolog poleca pranie w Jelpie i płukać dwa razy. Ale powiem ze tez sie zastanawiam czy mojej niunki nie uczula bo tak jak pisala kolezanka wyzej to moja Nati ma ciałko suche a buzka i głowka nie. A dodam ze jeszcze nie wprowadzilysmy zadnych pokarmow tylko caly czas nutramigen. A skórka ciagle taka sama.

Odnośnik do komentarza

asia78
A ma w zgieciach lokci i kolan? Skoro zmiany sa juz duze to moze wybierzcie sie do alregologa? bo moze to byc skaza::(:

Mały ma stwierdzoną skazę białkową przez lekarza pediatrę jest na mleku bebilon pepti do alergologa idziemy 1 grudnia (takie są terminy na NFZ ;/) Ja już z mojej diety mam wszystko wyeliminowane (bo karmie też moim mlekiem) co mogło by uczulać a ta wysypka i sucha skóra cały czas się utrzymuje ;/ nawet podaje małemu kropelki fenistil (zalecane przez pediatrę)

http://malenki.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/024/0243779c0.png?4257http://img16.imageshack.us/img16/2507/dsc00544sh.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas lovela -NIE
Dzidziuś- TAK
Yelp taki sobie- mi po nim bardzo zszarzały białe ciuszki
ALE NAJBARDZIEJ POLECAM:
Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej \ - Hipoalergiczny płyn do płukania-koncentrat Biały Jeleń 1,5l
BIAŁY JELEŃjest płyn do prania i płukania, przyjemny zapach fajnie pierze i nie uczula, płyn do płukania fajnie zmiękcza.Polecam
A jak córeńka była malusia to używałam płatków mydlanych i zero płynów zmiekczajacych.

....

Odnośnik do komentarza

pl_aisha
Witam,

Chciałabym się dowiedzieć jaki proszek bądź mleczko polecacie dla dzieci dodam, że piorę cały czas ubranka w mleczku lovela i podejrzewam u mojego synka uczulenie. Co jest najlepsze dla małego alergika ?

Odnośnie Twojego pytania, Nasz Ekspert pozwolił sobie udzielić krótkiej odpowiedzi: „ skład produktów, min.: Lovela został przygotowany w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie skóry dziecka, dlatego te produkty zaleca się stosować od pierwszego dnia życia noworodka. Produkty te przeznaczone są także dla dzieci z alergiami oraz dla osób dorosłych cierpiących na astmę i schorzenia skórne. Dlatego warto możliwie jak najdłużej korzystać z delikatności i receptur przebadanych przez instytut matki i dziecka. W przypadku jakichkolwiek zmian skórnych proszę skontaktować się jak najszybciej z lekarzem.
Przyczyn podrażnień, alergii jest bardzo wiele.” Położna Anna Kalinowska lekarz pediatra.

Odnośnik do komentarza

Wszystko to prawda.. ale...jak każda mama wiem, że stosowanie środków higieny i środków piorących dla dzieci- bo o takich przecież mówimy nie daje gwarancji, że alergia nie wystąpi. Ja wiem, że moje dziecko jest uczulone na produkty jonson&jonson mimo, że są wyprodukowane dla niemowląt z troską o ich zdrowie. Przykłady można mnożyć. Każda mama będzie się starała znaleźć najbardziej odpowiednie produkty dla swojego dziecka i niech tak zostanie.

....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...