Skocz do zawartości
Forum

Wróżka tarot runy wierzysz czy nie ?


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja troche wierze troche nie. bylam u wrozki w liceum, i nie bardzo pamietam co mi mila, jedno mi tylko utkwilo, powiedziala ze maz bedzie niebeskookim blondynem i to sie sprawdzilo;) chcialabym pojsc do takiej porzadnej.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c9vvj3lh6rgxr.png
http://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_5_Zosta%B3y+jeszcze+_pi%B1teczki+%3A%29.jpg

17.06.2010 - dwie kreseczki
25.06.2010 - 5 tydz - pierwsze USG
28.07.2010 - drugie USG widzialam Twoje serduszko
1.10.2010 - 19 tydz - pierwszy kopniaczek
5.10.2010 - jesteś chlopcem

26.02.2011 przyszedł na świat mój Synuś:)

Odnośnik do komentarza

ja byłam kiedyś u wróżki powiedziała coś co było ,co jest ,i co będzie (była to kobieta stara zupełnie nie znajoma ,poleciła ją koleżanka koleżanki -zakręcone ;p) wróżyła z kart wszystko co powiedziała zgadzało się ,było to dosyć dawno temu ...wg mnie na pewno są osoby co mają dar przepowiadania przyszłości ,ale są też osoby które w sprytny sposób mogą wyciągać informacje i umieją manipulować człowiekiem.Ja poszłam z czystej ciekawości uważam ,że trzeba podchodzić do wróżek i horoskopów z dystansem nie wierzyć w to ślepo

"Nie należy lekceważyć drobnostek
bo od nich zależy doskonałość..."

Odnośnik do komentarza

Wrozki i ich przepowiednie traktowalam z przymruzeniem oka dopoki jedna nie przepowiedziala mi kilku zdarzen jakei spelnily sie w ciagu kliku miesiecy-wrozyla krotka podroz z ktorej wroce szczesliwa-wyjechalismy z chlopakiem na festiwal jazzowy,pozniej klopoty mieszkaniowe i przeprowadzke-miesiac pozniejjuz mieszkalam u kolezanki i ze do konce roku bede w ciazy- u tej samej kolezanki 2 tygodnie pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy....bylo tego wiecej ale to takie kluczowe zdarzenia ktore przepowiedziala.
Odwiedzilam ja tez pozniej ale nic co wywrozyla sie nie potwierdzilo.

Odnośnik do komentarza

Może jeszcze wierzycie we wróżby Dawida albo Macieja z Ezo TV? :sarcastic: Jak ja czasem lubię patrzeć, jak drukują te swoje porady na wizji :) Zmartwię Was - inni "wróżbici" działają podobnie, tylko są mniej bezczelni ni bardziej sprytni. Łatwo wyczytać z podstawowych informacji o człowieku (w tym z wyglądu, ubrania, miny itp.) prawdopodobny ciąg dalszy - łatwiej, niż z kart;]

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza
Gość blackagula

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, skonsultujesz ją z wróżką? Wybór życiowego partnera, mieszkania, pracy ale również wybór fryzjera czy samochodu. Jeśli jesteś stałą bywalczynią gabinetu astrologa czy tarocisty i chciałabyś o tym opowiedzieć napisz: a.lubawska@tvn.pl lub zadzwoń 516444962

Odnośnik do komentarza

Ja wierzę, chociaż powiem szczerze, że np. będąc w ciąży nie zdecydowałabym się. We mnie wtedy buzują (dosłownie) hormony, dlatego nie wiem jakbym zareagowała na przepowiednie, wróżbę, odpowiednie karty.. Ale kiedy jest to wykonywane przez odpowiednią osobę to jak najbardziej można się udać i zobaczyć jak inni widzą nasze życie.

Odnośnik do komentarza

To, że jest to lipa, to byłby najmniejszy problem, ale niestety wszelkie takie rzeczy nie są bez skutku. Kiedyś pracowałem przy remoncie podłogi w salce przy kościele. Tamtejszy ksiądz jest egzorcystą i czasem zaglądał do nas, a zapytany opowiadał takie rzeczy o swych "podopiecznych", że włosy stawały dęba na głowie. Któregoś dnia byliśmy na dworze za budynkiem i w pewnej chwili z budynku dał się słyszeć straszny ryk, ni to człowieka ni drapieżnego zwierzęcia, a potem wyszła stamtąd drobna ok. 20letnia dziewczyna. Innym razem jakaś pani wyszła z kanciapy księdza, coś ryknęła i padła na podłogę. Po pół godzinie wstała i zdziwiła się, co ona tu robi. Ksiądz opowiadał, że początki "problemów" ludzi, którzy do niego są przyprowadzani lub czasem sami przychodzą, często są właśnie w okultyzmie (wróżenie, wywoływanie duchów, nawet noszenie jakichś dziwnych przedmiotów) lub przeklęcie przez kogoś. Uff, dosyć. Ale radzę trzymać się od tego z daleka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...