Skocz do zawartości
Forum

Pieluszki - które są wg Ciebie najlepsze?


Gość Izabelin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, obecnie na rynku jest dostępnych kilkanaście marek jednorazowych pieluszek dla dzieci. Jestem ciekawa które z nich najbardziej przypadły do gustu pupciom Waszych pociech i które z nich poleciłbycie swojej przyjaciółce.

Dla ułatwienia załączam ankietę, jeśli używacie kilku marek istnieje możliwość zaznaczenia kilku pozycji. Jednak proszę aby były to te, które wg Was zasługują na miano najlepszych. Prosiłabym także o uzasadnienie wyboru.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy powinnam glosowac o z polskich pieluszek probowalam tylko happy , huggisy i pampersy.
Nam najbardzij odpowiadaly pampersy happy byly zdecydowanie za grube i sztywne moze jakby dziecko trzeba bylo pieluszkowac a co do huuggisow jakos sie nie m,oglam przekonac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

wiesz ale zawsze mozesz dac znajomym pare od siebie i zobacza jak sluza im maluszka . Ale i tak uwazam ze kazdy sam sobie powinien wybrac jakie pampersy mu odpowiadaja .
Pieluszki jednorazowe Tesco - Ontex dla Tesco a tu masz namysli jakies szczegolne czy wszystki tescowe ?////

Odnośnik do komentarza

Izulka my używamy Pampersów, jestem zadowolona, Piotruś pupka sliczna, gładka, bez odparzeń... Pieluchy są chłonne, porządnie się trzymają zapięcia, nie krępują chodzenia dzieciaczka...

Po urodzeniu używaliśmy Belli, bo miały fajne wycięcia na pępuszek, jak odpadł kikucik to przeszliśmy na Pampki i tak jest do dziś...

Fajna sonda :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...