Skocz do zawartości
Forum

Palenie


Rekomendowane odpowiedzi

SuzyMummy
co do tego wina....

Ale to zalezy są i takie mamy co wszystko by powiedziały że szkodzi... a przecież najlepiej sie nie ograniczać bo nie o to chodzi i nie zmuszać ;)

Bo co dobrze robi nam ... dobrze robi bobaskowi. . .;)

Pewnie jak mi nie szkodz seta albo dwie to mojemu dziecku tez nie zaszkodzi:Zły:

Palenie i picie alkoholu w ciazy jest absolutnie zabronione. Takie dzieci sie rodza mniejsze,czesto wczesniej i niedotlenione. A juz usprawiedliwianie sie ja musze i ze to bedzie szok dla mojego dziecka to glupota maxymalna. Nikotyna przejdzie przez lozysko i sobie pojdzie to chyba mniejsze zlo niz dostarczac jej codziennie przez 9 miesiecy

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
ja sobie czasem wieczorem wypije i wszystko z nami dobrze ;)

Takie możesz mieć wrażenie. Poczytaj jakie szkody robi alkohol (nawet jego niewielka ilość) w mózgu dziecka, który dopiero zaczyna się rozwijać...

SuzyMummy

Bo co dobrze robi nam ... dobrze robi bobaskowi. . .;)

Wiesz, ja w tę teorię nie wierzę ;)

Odnośnik do komentarza

NuSiAaa
ja ostatnio ok 20 napiłam się winka czerwonego 100ml może i mniej i strasznie ciężko mi było w nocy ...a na drugi dzień maleństwo ciągle mnie pokopywalo... (bo dopiero zaczyna) więc sobie powiedziałam że nie chce nawet odrobiny wina pić... jak juz wole buraczki :D

Pamiętaj, że ile wypijesz Ty alkoholu tyle samo "wypije" je dziecko.

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
ciąża to sprawa indywidualna :)

moja mama całą ciąze paliła (!nie pochwalam!) i o to jestem :Śmiech:


To nie są argumenty.

SuzyMummy
ciąża to sprawa indywidualna :)
jako matka ma swój instynkt co jest dobre a co nie.

I tu byś się zdziwiła. Nie zawsze instynkt dobrze podpowiada.
Nie bez kozery trąbi się w szkołach, w gazetach, na bilbordach (...), że palenie i picie alkoholu w ciąży jest szkodliwe!!!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
SuzyMummy
ciąża to sprawa indywidualna :)

moja mama całą ciąze paliła (!nie pochwalam!) i o to jestem :Śmiech:


To nie są argumenty.

SuzyMummy
ciąża to sprawa indywidualna :)
jako matka ma swój instynkt co jest dobre a co nie.

I tu byś się zdziwiła. Nie zawsze instynkt dobrze podpowiada.
Nie bez kozery trąbi się w szkołach, w gazetach, na bilbordach (...), że palenie i picie alkoholu w ciąży jest szkodliwe!!!

KOLEŻANKO !!! czy ja Ci powiedziałam że masz palić i pić?? czy ja powiedziałam że to jest zdrowe????

Odnośnik do komentarza

malwinka
Wiadomo, że w nadmiarze wszystko jest szkodliwe. Nie mówię, że palenie dwóch paczek dziennie papierosów i wypicie litra wódki jest ok, bo nie jest.

Kiedyś kobiety i pozwalały sobie na odrobinkę wina, czy czegoś i wszystko było ok, a teraz to już nic nie wolno.

tak tylko terza medycyna idzie do przodu i wie yco sie z dzieckiem w srodku dzieje i jakie sa tego konsekwencje
ja tez palilam prze chyba 3 lata ale jak zaszlamw ciaze z dnia na dzien z M postanowilismy z tym skonczyc

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

basica31
malwinka
Wiadomo, że w nadmiarze wszystko jest szkodliwe. Nie mówię, że palenie dwóch paczek dziennie papierosów i wypicie litra wódki jest ok, bo nie jest.

Kiedyś kobiety i pozwalały sobie na odrobinkę wina, czy czegoś i wszystko było ok, a teraz to już nic nie wolno.

tak tylko terza medycyna idzie do przodu i wie yco sie z dzieckiem w srodku dzieje i jakie sa tego konsekwencje

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...