Skocz do zawartości
Forum

Opowiadania - wymiana doświadczeń z porodówki i poza.


Gość anna_:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy nie powtażam wątku ale sprawdzałam w wyszukiwarce i niczego podobnego nie znalazłam jak coś to prosze usunąć.

Prosze o opis waszych porodów: jak przebiegł, wasze wrażenia i doświadczenia. Wiemy, ze każda Kobieta czuje i przeżywa inaczej, prosze o powymienianie się doświadczeniem dla innych przyszłych matek i mojej niezaspokojonej ciekawości.
O porodzie sama wiem tyle co nic, nigdy nie rodziłam i sądze że nie jestem jedyną osobą która z chcecią posuchała by doświadczonych Pań.

Moge z szybko opisać doświadczenie mojej siostry (oczywiście tylko z jej opowiadania):
Dzien przed porodem saniepokoiła się bo nie czuła ruchów dziecka, kazała się odwieść do szpitala gdzie już została. Na drógi dzień o 16.20 urodziła się Oliwia 2.650kg, Oliwia urodziła się naturalnie, ale po tym musieli siostre usypiać i czyścić bo straciła dużo krwi i nie dała juz rady urodzić łożyska. Oliwia ma już 9 lat i jest śliczną, zdrową dziewczynką. Siostra bardzo by chciała mieć więcej dzieci ale boi się porodu, zawsze bała się bólu i to jest silniejsze od jej samej. Ostatnio jak ja zaszłąm w ciąże coraz częściej mówi o rodzeństwie dla córeczki i kto wie...
Trzymaam kciuki Siostra :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...