Skocz do zawartości
Forum

Prosze o odpowiedz ludzi dobrej woli !


Rekomendowane odpowiedzi

asia78
kingersik1212
Zerwalismy 10 kwietnia, 13 dostała normalną, następnie 13 maja dostała 1 dniowe plamienie, 26 maja dostała 4 dniową miesiączke, i 4 czerwca normalną jak zawsze zwykła miesiączke.

Zerwaliscie a ona ci sie spowiada ze swoich miesiaczek??
mój mąż rzadko pamięta kiedy rocznica ślubu jest

Odnośnik do komentarza

kingersik1212
Generalnie było tak, że uprawialismy petting od stycznia i generalnie ja jej robilem to pierwszy, potem ona mi, wiec sprawa zalatwiona, sporadycznie, bardzo sporadycznie ona zaczynała, wydaje mi się, że nawet w kwietniu to ona nie zaczynała.

ale o co chodzi ?
nie bardzo ta informacja tutaj pomoże
bardziej długość cykli czy był regularne czy nie by pomogło

Odnośnik do komentarza

Generalnie było tak, że uprawialismy petting od stycznia i generalnie ja jej robilem to pierwszy, potem ona mi, wiec sprawa zalatwiona, sporadycznie, bardzo sporadycznie ona zaczynała, wydaje mi się, że nawet w kwietniu to ona nie zaczynała.

Chodzi mi o to, że w kwietniu to ja zaczynałem ją zaspokajać, a później gdy zrobilem jej dobrze to dopiero ona, czyli ja zabawe kończyłem wytryskiem.

Odnośnik do komentarza

kingersik1212
Generalnie było tak, że uprawialismy petting od stycznia i generalnie ja jej robilem to pierwszy, potem ona mi, wiec sprawa zalatwiona, sporadycznie, bardzo sporadycznie ona zaczynała, wydaje mi się, że nawet w kwietniu to ona nie zaczynała.

Chodzi mi o to, że w kwietniu to ja zaczynałem ją zaspokajać, a później gdy zrobilem jej dobrze to dopiero ona, czyli ja zabawe kończyłem wytryskiem.
no ale pisałeś że ty skończyłeś to zabrałeś się za nią
to nie umniejsza możliwości zapłodnienia wystarczy że na palcu przeniosłeś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...