Skocz do zawartości
Forum

łożysko 3 stopnia w 32 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

łożysko 3 stopnia w 32 tygodniu ciąży, ktoś z was miał podobny problem, mam zalecone ktg 2x w tygodniu i usg z przepływami raz na tydzień ...ale i tak jestem niespokojna ciągle...mam też inny problem ze skracającą się szyjką teraz mam skończony 33tc zaczynamy 34 - musimy wytrzymać min 3 tygodnie:(

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

byłam 2 tygodnie, ale mam dobry poziom wód plodowych, dobre przeplywy i tętno dziecka i mnie wypisali, za 2 tyg mam mieć kompleksowe usg i ma byc podjeta decyzja co do rozwiazania ciazy. moj lekarz to ginekolog zajmujacy sie patalogicznymi ciazami i jednoczesnie zastepca ordynatora patologii ciazy w szpitalu w którym leżałam...ciagle mnie uspokaja ze wyglad łozyska to sygnał do czestszej kontroli ale moje jest w pełni funkcjonalne i to jest istotne, mam kontrole ktg w sumie jak mnie cos niepokoi to moge nawet codziennie ...ja schizuje oczywicie

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...