Skocz do zawartości
Forum

He heh to może czerwcówki 2008?;)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Anka835 ja też zaczynam się już denerwować. Jeszcze niedawno śmiałam się że ja się wcale porodu nie boję a im bliżej tym bardziej się denerwuję.. Czy rozpoznam w porę objawy porodu, czy będzie wszystko ok, czy dzidzia urodzi się zdrowa..itp..
A jeżeli chodzi o samopoczucie to różnie z tym bywa. Niby jest wszystko ok ale czasami czuję mało przyjemny ucisk w dole brzucha i tak jakby trochę twardniał mi brzuch. Lekarz powiedział że nic złego się nie dzieje tylko muszę dużo wypoczywać i nie robić gwałtownych ruchów. A jak Wy się czujecie? Czy już wszystko macie kupione dla dzidzi? Mi jeszcze sporo zostalo do kupienia wiec zaniedługo muszę pogonić mężulka żeby ze mną pojechał na resztę zakupów :Uśmiech:
Pozdrawiam Was cieplutko!!

Odnośnik do komentarza

Cześć wam wszytskim ja poczatkowo miałam termin na 30 czerwca ale przesunał sie na 22 :) pozniej na 15 . I prawda jest taka , ze co lekarz to inaczej mowi , jedni twierdza , ze dzidzius jest duzy i dlatego podaja termin wczesniej, inni wyliczaja z ostaniej miesiaczki i szczerze wam powiem , ze sama nie wiem co mam o tym sadzic ale wiem jedno kiedy maleństwo bedzie chciało przyjść na świat to przyjdzie .Ale nie ma to jak chodzić do jedengo lekarza bo jak sie chodzi do prau to tylko mętlik w głowie robia człowiekowi ! Tylko , zeby dostac sie do tego samego trzeba czekac tygodniami , wiec idzie sie do tego co przyjuje w dniu kolejnej wyznaczonej wizyty , no chyba ze chodzi sie prywatnie ale trzeba liczyc sie z tym ze nie kazdego stac na to bo srednio biora od 100 - 150 zł za wizyte

Odnośnik do komentarza

Alex240 ja słyszałam że powinno się trzymać tego terminu wyliczonego z miesiączki. Ja termin z miesiączki mam na 12.06 a z usg pokazało na 14.06. Niby to tylko dwa dni różnicy ale mój lekarz cały czas trzyma sie daty 12.06. Ale i tak będzie tak jak napisałaś. Dzidzia wyjdzie kiedy będzie chciała a nie wtedy kiedy my sobie to obliczymy :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...