Skocz do zawartości
Forum

Nadzieja na dzidzie


Gość Bociane szczęście

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bociane szczęście

Witam was nie zawodne mamuśki.
Z mężem staramy się pół roku o dzidziusia ale póki co nic z tego.
Może któraś z Was podpowie czy w tych dniach moglo dojść do zapłodnienia w tym miesiącu? Miesiączke mam nieregularna jest od 29-40 raz się zdarzyło.
W październiku cykl trwał 38 miesiączke miałam od 24-30.10.2019 w listopadzie wspolzylismy 4,11,13,17 cykle w tych dniach wychodziły 12,19,21,25 z kalendarzyka wychodzi że dni płodne miałam 7-13 Ale nie wiem czy mu wierzyć bo w każde dni płodne wcześniej wspolzylismy i nic z tego nie było. Czy teraz w tych dniach była możliwość zajścia w ciążę. Dziękuję za każdą odpowiedź pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Gość Bociane szczęście

Nie nakręcamy się spokojnie podchodzimy dlatego robimy to poprostu kiedy mamy ochotę nie myśląc że musimy bo dziecko. Byłam powiedział że jestem płótna żeby 3 dni przed 2 dni po wspolzyc czyli 14stego dnia cyklu owulacja powinna być więc od 11-16 dnia cyklu wspolzyc próbowałam i nic z tego. Troszkę obawiam się że mąż może być bez plodny on nie chce o tym słyszeć i badać też się nie chce. Nawet nie wiem jakie badanie by musiał zrobić bo może jest coś z jego strony.

Odnośnik do komentarza

moja siostra i szwagier byli na badaniach nasienia i k. później lekarz polecił im współżyć w konkretny sposób by zawsze plemniki w dużej ilości były mobilne ;p no kontrola owulacji w niego w gabinecie i w domu, używała testera owulacji ze śliny, ja zresztą też i teraz mamy zdrowe i śliczne dzieci ;) życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...