9 miesięcy, ciąża

Lipcowe mamusie 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

LITTLEDREAM

LITTLEDREAM

Cześć.
Jestem w 5 tyg ciąży. Jeszcze nie byłam u lekarza ale termin mam na początek lipca. Witam wszystkie mamusie.

68738 littledream Kobieta, 39 lat, Katowice
Elis25

Elis25

Littledream niżej jest też grupa lipcówek i jest bas troszkę więcej;)

49847 elis25 Kobieta, 29 lat, ślask
Celka123

Celka123

Hej dziewczyny! Czy czujecie, ze jesteście w ciąży ? Czy nie macie jednak żadnych objawów..? Używacie jakiegoś kremu na bolace piersi i kiedy zaczynacie z kremem przeciwko rozstepom? Bo ja sie przyznam, ze juz codziennie sie smaruje, lepiej niech sie skora nawilzy porządnie zanim sie rozciągnie.. Ja tez 5 tydzień , w środę kolejna wizyta u Gino ;)

68123 celka123 Kobieta, 26 lat, Raciborz
Zuza85

Zuza85

Mnie bolą piersi no i nie mam okresu, poza tym brak jakichkolwiek objawów . Dopiero wczoraj się dowiedziałam, poprzedni test wykonany około 6 dni temu był negatywny. Wczoraj też z resztą najpierw pokazała się tylko jedna wyraźna kreska a po jakimś czasie dopiero wyszla druga bladziutka. O kremach nie miałam jeszcze czasu pomyśleć. Zastanawiam się kiedy powiedzieć w pracy kierownikowi

68741 zuza85 Kobieta, 34 lata, Kotlina Klodzka
Celka123

Celka123

A czym się zajmujesz? Bo jeśli nie masz fizycznej pracy to chyba nie problem chodzić do pracy.. Ja powiedziałam od razu ze wzgledu na branże..

68123 celka123 Kobieta, 26 lat, Raciborz
Zuza85

Zuza85

Mam pracę biurowa także spokojnie mogę pracować jeśli z ciążą będzie wszystko ok (2 poprzednie przeszłam bezproblemowo tylko teraz jestem już dużo starsza). Z tego co zauważyłam to u mnie w pracy jest "dziwny" zwyczaj kiedy ktoś odchodzi na macierzyńskie to zatrudniają nowa osobę a potem jest problem gdzie przyjąć dziewczynę która wraca z macierzyńskiego.

68741 zuza85 Kobieta, 34 lata, Kotlina Klodzka
~Dorka88

~Dorka88

Cześć dziewczyny,miło mo do Was dołączyć,ja dowiedziałam sie w piątek beta 168 wczoraj 506 pisalam już w drugim poście lipiec 2020