Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Madziak Ty to masz złote dzieci do spania:):) ja bym swojego też nie budziła, gdyby nie to, że sam się budzi;) do tej pory nie zaliczyłam jeszcze przespanej nocki, ale może kiedyś się doczekam;) haha, czyli jednak jest coś na rzeczy z trzecim;) tylko uważaj, bo po Filipku miałaś chyba bardzo szybko owu, więc jeszcze sobie wykraczesz;)
Pena gratulację!!:) To będziesz mieć parę:) imię bardzo ładne:) mam nadzieję, że z tym moczem będzie wszystko dobrze.
Anella to jak tak samo będę musiała przepatrzeć rzeczy po synku, co z tego nada się dla dziewczynki:)

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Magdalena robię morfologie z rozmazem i crp, jak crp jest powyżej normy czyli powyżej 5 ale jest do ok 30 to jest to wirusowe, a jak jest wysokie 50 lub wiecej to bakteryjne, dr też zawsze rozmaz ogląda bo czegoś jest więcej a czegoś mniej i też można rozróżnić czy bakteryjne czy wirusowe, ale ja nie wiem jak, no ale grunt że dr wie.

Dziękuje Ci bardzo za info.
Udało sie zbić gorączkę okladami. Z 39.3 na 36.6. Zobaczymy na jak długo ale jestem padnięta więc odkładam okład i idę spać póki córką spi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny. Cud bo okład jak zbil gorączkę tak do tej pory nie ma. Fakt że jakoś przez nos gada ale kataru zero. Za to kaszle jak od oskrzeli się odrywalo... Będę zaraz dzwonić do pediatry...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madziak tak. Od niedawna mamy i tydzień nie chciała się inhalowac ale się przekonała. Wczoraj ja jeszcze inhalowalam a dzisiaj to zapomnij. O wszystko płacz. Gorączka znowu. Około 38.5 zdrzemnela się około godzinki. Niby dalej gorączka ale trochę okladamim zbilam bo nie chce nawet nurofen wziąść. Tylko pije. Tyle dobrze. No i jeszcze zanim temp zaczęła się podnosić zjadła trochę zupki pomidoroweja raczej makaronu.
No i teraz chodzi po domu w bluzie z kapturem bo mówi że jej w głowę zimno. A położyć się nie chce już więc narazie budujemy z klocków. :D
Jutro na 10 mamy pediatre zobaczymy co powie. Ale chrypi ciągle i wydaje mi się że na gardło coś weszło. Ale wiadomo jaka jest ślina przy gorączce. Ciężko ja polykac. Niby mówi że gardło nie boli..

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena biedna córeczka zdrówka dla niej ;*
Teska to u Ciebie tez dziewczynka będzie? U mnie synek jak skończył 3misiace to zaczął się budzić raz w nocy koło 5 więc nie narzekałam też nigdy na jego spanie, a od pół roku często przesypia całe noce ;)
Pena gratuluję synka ;) mój tata tak ma na imię :P

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Cześć. Dawno nie zaglądałam.
Magdalena masz termometr do wody? Jeśli tak zrób małej kąpiel. Zacznij od temperatury nie wiele niższej lub równej temperaturze ciała i niech trochę posiedzi w wodzie, woda powinna stygnąć a i ochładzać, a nie będzie czuła chłodu. Moja córka jak gorączkowała to pediatra zawsze kazała ją wyrozbierać.
Biedna trzęsła się z zimną ale gorączka schodziła.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

patunia patent bardzo dobry. Działa i u nas. Raz próbowałam. Teraz w nocy spała to jej okłady robiłam i przeszła gorączka. Rano dałam jej nurofen bo skarżył się na ból głowy i co chwilę lapala za nią. W dzień spała dwa razy właśnie jak ja gorączka lapala ale chyba wygrzala ja bo dzisiejszą noc spokojna.
Mimo wszystko idziemy na 10 do pediatry.

A ja wczoraj miałam wizytę. Z racji że ostatnio miałam często usg to sobie odpuscilismy. Ale zbadał mnie gin. Wsio ok i mam odstawić luteine. W końcu. Mam nadzieję że tym razem po odstawieniu nic nie będzie bolało. No i mam wybrać zastrzyki do końca opakowania. A potem przejść na acard ale dwie tabletki. Powiedział że takie wyniki jak ja mam są normalne przy ciąży. Wystarczy kontrolować. I do następnej wizyty mam brać ten acard. Mam nadzieję że będzie dawał. Radę.

Obudziłam się około i spać nie mogę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam :-) Bardzo się cieszę z synka. Mam nadzieję że będę umiała go obsługiwać :D
Wczoraj na wizycie wszystko w porządku, łożysko się unioslo więc już nie jest przodujace. Mogę na basen chodzić. Mocz do poprawy bo się zanieczyscil sluzem. Mam się tym nie przejmować :-) Następną wizyta dopiero w grudniu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

anella kochany... Ja to uwielbiam takie czułości. Mój P do najczulszych nie należy tzn do okqzujacych czułość. A ostatnio też tak sam z siebie podszedł odsłonił brzuch buziaka dał, zaslonil i poszedł :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja się czuję różnie. Raz lepiej raz gorzej. Nie wymiotuje chociaż czasem robi mi się niedobrze. Piersi raz bolą raz nie. Stresuję się bardzo następną wizytą. Mam ją za tydzień, a mniej więcej w takim czasie straciłam poprzednią ciążę. Dowiedziałam się o tym na rutynowej wizycie właśnie w 10 tygodniu.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

patunia wszystko będzie dobrze. Ciężko jest o tym nie myśleć. Niestety też wiem o czym mówisz. Ale pamiętaj że sama z tym nie jestes. Pisz do nas wyzal się albo napewno masz oparcie w swoim partnerze.
Madziak twój Filipek to chyba cały czas taki słodziak i wogole. Przeważnie chłopcy mniej się angażują ale chyba więcej jest tych bardziej czulych. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patunia trzymam kciuki ale na pewno wszystko będzie dobrze :)
Magdalena Filipek jest bardzo wrażliwy, jak mały śpi to patrzy w nianie i jak zobaczy se się rusza to leci do mnie i krzyczy ze się budzi, albo jak płacze to że płacze i ojojoj, jak go znoszę na dół to leci na kanapę i każe go sobie dać na kolana, jak jest w bujawce to go za rączkę trzyma albo mu smoczka w buzię wpycha, i mówi że mwlko mu trzeba dać i kupe że zrobił :D pytam czy idziemy na spacer to mówi że tak i idzie on i mama i bra :D wiedziałam że się będzie angażowal ale nie miałam pojęcia że aż tak :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Domka z ostatnich prenatalnych wyszło mi 12 kwietnia, a z om mam na 15.
Patunia ciężko pewnie wyzbyć się tego strachu. Wysyłam Ci mnóstwo pozytywnych myśli, też jestem przekonana, że tym razem będzie wszystko dobrze.
Madziak to idealny starszy brat, oby tak dalej:)
Magalena a byłyście z córką na wizycie? Coś wyszło?
Anella super sprawa takie czułości:) mój synek też już parę razy głaskał mnie po brzuchu i mówił, że tam jest dzidzia i że śpi:);)

Odnośnik do komentarza

teska tak tak byłyśmy. Trochę zaczyna coś harczec w oskrzelaxh. Dała antybiotyk plus dwa probiotyki. Mam nadzieję że przejdzie. Ważne że już gorączki nie ma. Tak jakby jednodniowa.
No i następna nadzieja ze dobrze przyjmnie antybiotyk teraz dałam jej pierwsza dawkę o 20 bo co 12h. Ale już tak była padnięta że nie chciała jeść ale antybiotyk z jedzeniem i zjadła 3/4 kromki chleba. Samego. Szybko mama umyla żeby i buzię, przebralam i w mig zasnęła.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...