Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

O jejku skarby ale się dzieje :D ile emocji przed świętami.

gooosia271 jak ja się cieszę twoim szczęściem. Wtedy fałszywy alarm i znowu zniknęłas. Po cichu gratuluję ale kciukow nie puszczam. Daj znać jak po wizycie i czy dał ci te badania.

mika kochana i ja ciebie pamiętam. Rozumiem że dużo się działo ostatnio i dlatego dopiero do nas dolaczylas. Daj znać koniecznie po wizycie. Moja ciąża też była na początku tydzień młodsza potem tydzień starsza i tak to już bywa z tym usg. Na polowkowym miałam wszystkie wyniki równe w terminie :D

Ja dzisiaj trochę gorszy dzień mam. Z dobrych rzeczy to w końcu udało mi się zdecydować i kupić grę planszowa dla córki pod choinkę. A że złych to byłam na badaniach. Dimery zamiast spadać albo stać w miejscu chociaż to znacznie urosły. Miałam 1.55 a dzisiaj 1.88. Martwię się. Ale w środę mam wizytę to jakoś przetrwam. Jutro występ córką ma w przedszkolu jakoś zleci.
Nie wiem czy da mi większą dawkę heparyny czy jakieś inne leki.
Plus taki ze w sobotę udało się w końcu mi znieczulil zęba i wyrwać te paskudna ósemke. Nie wiem czy wam pisałam że byłam na dwóch wizytach i tylko znieczulenie działało nie tam gdzie trzeba. Dentysta zamówiła inne znieczulenie bezpieczne w ciąży i się udało za 3 wizyta. Z racji dimerow założyła mi też szew aby nie krwawi długo i miał mi odpasc ale wątpię i w środę mam przyjechać o zdjąć jak nie odpadnie.
A co jeszcze do dimerow. To dzień przed porodem córki miała 1.92 a teraz 1.88 dlatego się tak nimi przejmuje

Madziak miałam pytać jak tam Filipek? Zdjeli już gips czy jeszcze?

anella jak się czujesz? Masz już termin ustalony? Ja bym już chciała. Nerwy dają swoje i zamartwianie. Jeszcze ezec na lewym boku nie mogę bo mam wrażenie że córka tak leży jakby tam spadała i ciągle tam jakby się odpychala.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gosia gratuluję!!:):) Cudownie!:) Beta piękna, moja pierwsza też była w tych okolicach:) tak, najlepiej w środę sprawdzić po dwóch dniach przyrost. A umawiałaś już wizytę u lekarza?
Magalena mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze z Twoimi wynikami. Dobrze, że środa już jutro. Daj koniecznie znać, co powiedział lekarz.

Odnośnik do komentarza

Teska aż jestem w szoku,że taka wysoka...wtej utracinej ciąży ze stycznia na podobnym czasie bhcg była tylko coś ponad 17? I progesteron wtedy ponad 16.
A do lekarza wyznaczyłam sobie dwa terminy na 10 i 20 stycznia,tak więc zostaje czekać. Ciekawa jestem czy na 10 stycznia będzie coś widać? Aaaa normalnie jestem w szoku ;P

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia super wyniki ;)
Magdalena 14 lub 16 stycznia, chyba że się coś wcześniej zacznie, po ostatnich skurczach przepowiadających (mega bolesnych ) postanowiłam spakować torbę do szpitala :D a samopoczucie to na razie stabilnie. Nie jest gorzej w każdym razie, ale coś czuję że jak się brzuch obniży to się ruszać przestanę

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Teska ostatnią miesiączkę miałam 23.10 a owu w 38dc! Takie uroki pcos... Dlatego u mnie om i z usg totalnie się rozjedzie. Tylko zastanawia mnie ta bhcg bo cały czas porównuje do tej utraconej i tu wręcz jest przepaść jeśli chodzi o ilość. (To samo laboratorium) Tak więc dopiero na usg wszystko się rozstrzyganie. Licząc od owu to koniec września rozwiązanie-chyba :D jak ja przeżyje te upały? :D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia to faktycznie ciężko wyliczyć .. oby w takim razie na usg już coś było widać:) super, szykują się Wam bardzo radosne święta:) ciekawe, czy córa woli braciszka czy siostrzyczkę?;) Mój jest jeszcze mały, więc nie do końca ogarnia;) chociaż mówi, że w brzuszku jest dzidziuś i go głaszcze i przytula:) z upałami dasz radę, przynajmniej nałożysz na siebie jakaś kieckę i gotowe;)
Anella wow, to u Ciebie już ostatni miesiąc:)

Odnośnik do komentarza

Teska po tych styczniowych przeżyciach rodzina nie wie,że jestem w ciąży i póki co jeszcze z tym poczekam . Co do córeczki to zanim dowiedziałam się,że jestem w ciąży młoda ni z gruszki ni z pietruszki mówiła ,że chce siostrę i brata :D wcześniej mówiła o siostrze. Wygląda na to,że nieświadomie wyczuła mój stan ;) dla mnie ważne ,aby było zdrowe. Choć nie ukrywam,że sporo mam ciuszków po córce i ... Ale co tam ciuszki kupi się dla chłopa jak będzie trzeba. Tak teraz dumam ,że u mojego brata i rodzeństwa i u mnie są same córki-chłopak byłby jak rodzynek hi hi.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

goosia beta piękna. A jak w takim tempie rośnie to napewno 10 stycznia już będzie widać. Nawet powiedziałabym że możliwe że już będzie serduszko.
A czy brat czy siostra to będzie kochać. Tak moja powiedziała. Mówię do niej a co jak nie będzie siostry tylko brat a ona machnela ręką i powiedziała nie martw się mamusiu też go będę kochała. :D

No niby ta dawka heparyny co ja biorę to taka podstawowa i zaobiegawcza ale jednak wzrosło to możliwe da mi mocniejsza albo wogole coś innego.
Ale to już jutro się okaże. Szkoda że dopiero o 16 wizyta ale jakoś zleci.
Jeszcze po gin muszę jechać do dentystki aby mi zdjela szew. Zszyla mi jednym abym długo nie krwawily z racji tej heparyny.

A dziecko im większe tym bardziej uciska zyle wrotną /zwrotną i dlatego niby te dimery mi rosną.
Najgorsze jest to że zamiast leżeć i się nie przemczac to muszę coś robić bo lepiej się czuje

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ACARD czy któraś z Was bierze ? Moj lekarz jakiś czas temu o tym mi wspominał,że jak się uda zajść w ciążę to dobrze go brać ze względu na te moje wysokie ciśnienie przy pierwszej córce . U mnie w rodzinie prakatycznie każdy nadciśnieniowiec i póki co mam książkowe tylko w tej ciąży tak wariowało.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gosia niestety Parki ani widu ani slychu.

Ja brałam acard. Na początku zamiast zastrzyków. Niestety nie mogę go brać bo jak się okazało przy nim mam uczulenie na salicylany. To na rozrzedzenie krwi też dobre.

Skąd wiem to iguana bierze acard.
A ty jak chcesz to możesz brać skoro gin tak mówił. Chociaż to zawsze dodatkowy lek więc jak masz możliwość to podejdź na chwilę do niego albo zadzwoń, napisz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

goosia dlatego najlepiej każdy lek trzeba skonsultować z lekarzem. Ja biorę zastrzyki z heparyny. W 21tyg wyszły mi dimery wysokie. Ale ja byłam na to przygotowana. Co miesiąc robilam badania. Ale to nie jest zamiennik acardu. Acard działa również na serce i ciśnienie właśnie Chyba. Ale też rozrzedza krew.
A hparyna typowo rozrzedza krew.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wszystko dobrze ! Z usg wychodzi 7t4d
Serduszko pięknie bije, wymiary jak najbardziej w porządku jeśli chodzi o ten czas i maluszek ma 13,5mm :D
Mam założona karte ciąży i skierowanie na badania prenatalne wiec jutro dzwonię się umówić :)
Kamień z serca dziewczyny, jestem taka szczęśliwa :)!

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81194.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...