Skocz do zawartości
Forum

Gyno Femidazol - opinie


Atinka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 21 tygodniu ciąży i od jakiegos miesiąca lecze się na grzybicę pochwy. Najpierw w badaniach wyszła mi Candida krusei, a po 2 tygodniach leczenia Nystatyna mam jakąś Candidie prispolisus. Lekarka przepisała mi Gyno Femidazol, ale poniewaz jest to lek z grupy C, ktory w bardzo małej ilości wchłania się do krwioobiegu, boję się go brać, że będzie miał szkodliwy wpływ na Dziecko. Czy ktoś z was brał ten lek w ciąży? Będę wdzięczna za opinie

Odnośnik do komentarza

Lekarka sama mówiąc do mnie ze daje mi ten lek wyraziła swoje wątpliwości, bo jest on bardzo silny. Oczywiście że na ojomie nie chce siedzieć, ale chcę też żeby moje dziecko urodziło się zdrowe a nie biorąc lek przez aż 15 dni martwił się czy będzie z nią wszystko w porządku i gdyby urodziła się chora plula sobie w brodę do końca życia, że ja skrzywdzilam

Odnośnik do komentarza

Infekcje w ciąży i nawet bez niej ciężko wyleczyć. Ja brałam masę dopochowych w ciąży i też mi nie pomogło. Miałam infekcje która niestety się przyczyniła do przedwczesnego porodu.
Brałam pimafucin, clotrimalozum aż w końcu inny lekarz mi przepisał takie ogromne zielone jaskrawe globulki i po nich mi przeszło. Ale nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...