Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy


Gość aniaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, otóż mialam dostac okres 2-3 pazdziernika tego roku, mialam nawet skurcze przed okresem i bol brzucha przepowiadajace okres na nasteony dzien wzielam nospe ale okres sie ostatecznie nie pojawil, 2.10 wieczorem odbylam rowniez stosunek z partnerem mielismy gumke i od tamtej pory do dzis okresu jak nie bylo tak nie ma, nie sadze zeby gumak byla peknieta lub sie zsunela gdyz partner by mnie o tym poinformowal. Od okolo tygodnia mam rozowo brazowe plamienie, ostatnie kilka dni jak wyszlam na dwor myslalam ze zemdleje bylam zmulona i senna, nudnosc wymiotow brak , bolaych piersi tez brak wiec nie wydaje mi sie zeby to moglo sie stac. Dodam ze mam 23 lata nieregularne cykle, i tydzien temu wrocilam do Polski z zagranicy wiec tz moze zmiana klimatu miala na to wplyw i stres ze ten okres sie wycofal z cyklu .W poniedzialek zamierzam zrobic test ciazowy zeby rozwiac watpliwosci. Czy patrzac na ta sytuacje moge byc w ciazy? mam tez dziwne napiecie w podbrzuszu i wrazenie 'miekkich nog' ze moja uda wydaje sie slabe, jakbym miala sie na nich zaraz przewrocic

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie możesz być w ciąży, skoro masz nieregularne cykle i nie wiesz kiedy była owulacja. Minął ponad tydzień od "spodziewanej miesiączki " więc może dla świętego spokoju zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny, a okres nadal się nie pojawi zrób kolejny, lub zrób badanie z krwi beta hcg. ;)
Jeśli zdecydujesz się na test to najlepiej o jak najmniejszej czułości czyli ok 10ml/U (pokazuje wcześniejsze ciąże).
Powodzenia!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...