Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że możesz. Tylko wypadałoby zrobić badania potrzebne do porodu. Jak gbs, grupę krwi itp. Bo w razie w żeby wiedzieli jak was ratować. No i czy macie konflikt serologiczny itp.
A mogę spytać czemu kie byłaś u lekarza?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekawa czemu nie byłaś u gina :)
Nie wyrzuca Cie ze szpitala, ale jak zaczniesz rodzic to przyjść możliwie jak najwcześniej bo na pewno pobiorą krew żeby zrobić jak najwięcej badań których przez całą ciąże nie robiłaś. I pewnie przy porodzie dostaniesz antybiotyk na gbs profilaktycznie jeśli nie zrobią z wcześniej wymazu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mój ginekolog też byl za tym żeby brać kompleks, brałam mamadha premium, bo właśnie ma te wszystkie zalecane składniki, w pierwszej ciązy to każdy osobno brałam i w tej stwierdziłam ze tego błędu nie popełnię bo ię już gubilam co miałam brać i kiedy

Odnośnik do komentarza

myślę, że twój lekarz Ci doradzi żeby brać coś jeszcze do tego kwasu, jak już kupiłaś to bierz ale pewni ebędziesz musiała dokupić magnez, dha, witaminę d3, troche ci się zrobi tych tabletek wtdy, dlatego ja wolałam mamadha brać, już nic innego już nie było potrzebne do brania

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam przyjmować mama dha jeszcze przed ciążą. W składzie ważne witaminy, bo oprócz kw. foliowego PTG zaleca też witaminę D, kwasy DHA, magnez i jod a tam to wszystko mam w jednej tabletce. Do porodu został miesiąc, czuję się bardzo dobrze i wyniki też są w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ja już przed ciążą łykałam witaminy mama dhapremium, skład super bo same najważniejsze składniki typu kwas foliowy, dha a nawet wit D W ciąży też cały czas je brałam, czułam się bardzo dobrze, oprócz tego starałam się zdrowo odżywiać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...