Skocz do zawartości
Forum

Włókniaki miękkie w ciąży


Gość Kasiek92

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, piszę z takim problem który mnie męczy od wczoraj. Podczas ciąży pojawiły mi się w pachwinach włókniaki miekkie. Byłam u dermatologa, dermatolog stwierdził że to włókniaki miekkie, nie groźne, nie zarazliwe do usunięcia po ciąży. Wydał mi specjalnie zaświadczenie. Poinformowałam o tym swojego ginekologa ale nic nie mówił. Obecnie jestem w 33 tygodniu. Byłam u ginekologa na kontrolnej wizycie i poruszył temat tych wlokniakow, że powinnam je usunąć, że może się uda że się wygoi do porodu, bo przez nie będę miała cesarskie cięcie bo lekarz podczas porodu nie dopuści mnie przez te włókniaki do porodu naturalnego. I to mnie zmartwilo. Czy któraś z was miała te włókniaki w ciąży? Usuwala je? Czy faktycznie przez nie cesarskie cięcie może być. Bardzo bym chciała naturalnie urodzić

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Bo ginekolog tak mnie nastraszyl. Wiadomo jak będzie konieczna cesarka to trudno. Ale wolałabym jej uniknac i urodzić naturalnie. Właśnie mi dermatolog też mówił że do usunięcia po ciąży. Ginekolog się uczepil tego :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...