Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja a ciąża?


Gość DOrciaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was dziewczyny, przychodzę może i z głupim pytaniem ale mój ginekolog nie potrafił mi na nie odp.
Otóż skończyłam moje pierwsze 3 opakowania Vines. Wszystko było pięknie na ostatnim opakowaniu dostałam okres w ostatniej tabletce i trwał tylko 3 dni bez żadnych bóli tylko dzień przed mnie prawy bok kuł. Zdziwiło mnie ze okres 3 dni bez skrzepow praktycznie itp pytam lekarza a on nie potrafi mi nic powiedzieć.. Czytałam na różnych forach że mogła antykoncepcja zawieść i teraz mam straszny mentlik w głowie.. Jak na razie tabletki mam odstawione lekarz kazał czekać do następnego cyklu. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Może nieraz spoznialam się z godzinę czy 2 z braniem ale po tych 2 h wzięłam. Zdziwiło mnie to bardzo bo miałam normalny okres fakt tabletki pomagały na pms ale był normalny jak zawsze aż tu nagle takie coś. Lekarz mówił że to może być normalne i nic więcej na usg mnie tylko wysłał. Nie powinno się jakiś badań robić przed dobraniem tabletek? Ja miałam tylko krótki wywiad i zapisał mi Vines

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...