9 miesięcy, ciąża

Majówki 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Doooris

~Doooris

O, widzę, że Paulina już dołączyła. Czyli można samodzielnie się dodać do grupy. Grupa jest prywatna, więc tylko członkowie widzą, kto należy do grupy i tylko członkowie widzą posty. :)

kinga23

kinga23

~Doooris
O, widzę, że Paulina już dołączyła. Czyli można samodzielnie się dodać do grupy. Grupa jest prywatna, więc tylko członkowie widzą, kto należy do grupy i tylko członkowie widzą posty. :)

napisałam do Ciebie wiadomość kochana

66508 kinga23 Kobieta, 23 lata, nibylandia
Azu

Azu

gosc720 Ja mam 23 lata i bardzo się boję. Trzymam kciuki za was by wszystko było dobrze i gratuluje
Doris Napisałam na mes do Ciebie już :)

66210 azu Kobieta, 23 lata, Szczecin
~Doooris

~Doooris

Chyba wiek, nie ma nic do rzeczy. Przy pierwszym dziecku (25 lat) się nie bałam. A teraz przy drugim (28) straszne stresy mnie dopadają.

~erfrefer

~erfrefer

Jak zostać wróżka i dobrze zarabiać?Za wróżbę otrzymujemy od 50zł do 200zł za jednego klienta x30dni mamy powyżej 5000zł licząc średniąusługa poelga na odpowiedzeniu na pytania z naszego emaiala czyli bardzo prostomożemy naprawdę dobrze zarabiaćGotową stronę z wdrozeniem mozemy kupić na stronie: http://forom.pl/zarabiaj

~Linda91

~Linda91

Doooris Prowadzę ciążę w luxmedzie, ale placówka na Lublańskiej jest przychodnią z kontraktem NFZ- stamtąd dostałam skierowanie do placówki współpracującej na Opolską 110.
P.S. Również udało mi się dołączyć do grupy na fb :)

~Aleksandra20

~Aleksandra20

Gość720 ja Cię wspieram z całych sił. Mam 38 lat, nie planowałam ciąży, mam jedno dziecko a to moja 5 ciąża i już są problemy w 7tyg. Damy radę. Musimy. Już jesteśmy gdzie jesteśmy. Mąż może być wsparciem, skorzystaj.

Azu

Azu wpis edytowany

Agii Ja jeszcze nie ale się czaje na nią. Ile dałaś za swoją?
I jaka najlepiej kupic

66210 azu Kobieta, 23 lata, Szczecin