Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

camilla82 Ja tylko budzę się około 4 e nocy jak pójdę spać koło północy a później koło 9 na siusiu a później mojego fp tego budzę czasem bo już spać nie mogę. Ale nie mam parcia takiego. Też się boję mojej następnej wizyty 18 czy będzie cokolwiek widać i czy rośnie.. 4 jak byłam to 5 tc się okazał i nie wiem czy nie za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć więcej. Zwłaszcza że 1 ciąża i nie wiem jak to wszystko wygląda..

Odnośnik do komentarza

U mnie też wzdęcia, przez które czuję się jakbym była w 6 miesiącu już. Oprócz tego delikatne mdłości ale bez wymiotów i częste wizyty w toalecie. Wieczorem czasem pobolewa podbrzusze jak się przeciążę w ciągu dnia za dużo i jak mnie córka za mocno wymęczy. Jutro wizyta i żadnych emocji z tym związanych. Mam nadzieję, że po zobaczeniu dziecka na usg radość z ciąży wróci

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Ancia, ja też miałam bladziutką kreskę i po chwili pojawiła się taka jak u Ciebie a to było 3 dni przed okresem. W dniu spodziewanej miesiączki beta mi wyszła 138. Robiłam to badanie w piątek. Kolejne dopiero w czwartek, bo mi się nie chce stresować a jestem przeziębiona, więc leżę sobie w domu. :) W piątek wizyta u lekarza, ale pewnie za wcześnie, bo okres miałam 8 sierpnia i w piątek będę mieć jakby 37 dzień cyklu.

Eeeej jak się liczy tygodnie i dni ciąży? Od dnia okresu? Czy od zakończenia okresu?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Cześć Domka kochana! Czekamy na resztę "naszych" dziewczyn? :* przechodzę z forum czekających do majówek. Po 1.5roku starania o pierwszego dzidziusia z mężem 30.08 pierwszy raz zobaczyliśmy cień cienia na teście ciazowym! Radość! Pierwsza beta_20, druga po 72h- 38. Mało. Stres i nerwy. Nie wytrzymalam pobieglam do lekarza że łzami w oczach. Gin uspokoiła że każda ciąża jest inna że dałam z siebie wszystko żeby zajść i teraz trzeba czekać, więc czekamy pełni nadzieji jak i strachu. Nie pozwoliła robić żadnych badań, jedynie mam jeść duphaston i magnez. Badania zaraz przez wizyta tsh, mocz i morfologia,zrobie jeszcze toksoplazmoze bo mam koteczka w domu. Pierwsze usg 23.09 dopiero, będzie już prawie 7tydzien :) jeśli chodzi o moje objawy to ból podbrzusza, 2dni lekkiego plamienia, ciągle siusianie, ból i powiększenie piersi, wzdęcia(już się w jeansy dopiąć nie mogę!).
Wspaniała nowinę przekazalismy rodzicom i siostrom, reszta poczeka na inną porę :)
3mam za nas wszystkie kciuki!
Do następnego :)

monthly_2019_09/majowki-2020_78068.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...