Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! U mnie spodnie nie leżą a brzuch mam jak w 4miesiacu ciąży(kuzynka taki miala jak ja już teraz). Boję się co będzie dalej, ale zdrowie okruszka najważniejsze ❤️ no ja z niektórymi jeansami już się pożegnalam, dziś np.mam spodnie z niższym stanem to neiststy nie zapielam guzika więc spielam go gumką. Masakra. A golfik w pracy mam obcisly więc się zakrywam marynarka bo brzuszek jakiś taki widoczny. Zawsze o tym marzyłam tak teraz się wkurzam że mało ciuchów na mnie juz teraz pasuje a szkoda mi kasy wydawać (a w pracy w sklepie odzieżowym trzeba się ubrać a nie ze w dresach :( ehh mecze się bardzo jak mi coś gięcie brzuch dlatego jak wracam do domu i ubieram duża szeroką gruba sukienkę to jestem najszczesliwsza na swiecie! Hihi.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hej dziewczyny! U mnie spodnie nie leżą a brzuch mam jak w 4miesiacu ciąży(kuzynka taki miala jak ja już teraz). Boję się co będzie dalej, ale zdrowie okruszka najważniejsze ❤️ no ja z niektórymi jeansami już się pożegnalam, dziś np.mam spodnie z niższym stanem to neiststy nie zapielam guzika więc spielam go gumką. Masakra. A golfik w pracy mam obcisly więc się zakrywam marynarka bo brzuszek jakiś taki widoczny. Zawsze o tym marzyłam tak teraz się wkurzam że mało ciuchów na mnie juz teraz pasuje a szkoda mi kasy wydawać (a w pracy w sklepie odzieżowym trzeba się ubrać a nie ze w dresach :( ehh mecze się bardzo jak mi coś gięcie brzuch dlatego jak wracam do domu i ubieram duża szeroką gruba sukienkę to jestem najszczesliwsza na swiecie! Hihi.

haha ja tez zdziwiłam się, ze tak szybko pozegnalam się z ulubionymi dżinsami no i ze już widać mi brzuszek jeśli ubiorę się obcięło

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ja tam ciągle się męczę z mdlosciami. Wymioty też się zdarzają głównie wieczorem. Wykończę się.
Ja schudłam 2kg. Brzuch mam płaski choć w poprzedniej ciąży szybko mi się pojawił. Ale nie przejmuje się tylko się cieszę że pasują na mnie spodnie dziecięce z Lidla na 158-164 :) w tamtej ciąży przytyłam 8kg więc liczę że tu niewiele więcej będzie na plusie.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

PinkRose oby szybko mdłości odpuściły :) ja nie miałam z tym tak zle, wymiotowałam łącznie dwa razy i to wiecie z jakiego powodu? z powodu głodu! nie zdążyłam zjeść na czas haha :) i mdlosci, no tu trochę częściej robiło mi się po prostu niedobrze. nawet dziś rano, podczas robienia kanapek do pracy :) ale jest spoko!

Agii85 ja jak usłyszałam serduszko to się popłakałam :) 15 października mam usg, będę walczyć o zdjęcia mojego maluszka!

Odnośnik do komentarza

Witajcie, u mnie nadal 2 kg na minusie, ciuchy pasują a do dżinsów potrzebny mi pasek. Ogólnie ci, którzy już wiedzą, mówią że nie służy mi ciąża, bo bardzo źle wygladam, ale mają trochę racji. Jestem bardzo blada i na prawdę wyglądam na wiecznie zmęczona, tylko jak mam kwitnąć jak co dziennie robię nadgodziny, wstaje o 5 i chodzę spać po 23. Jednak ogarnąć pracę, dwoje dzieci i cały dom to chyba dla mnie za dużo. Wybaczcie, że się tak żale, ale dziś już mam kompletny zjazd formy...

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Kinga23 niestety mi to minie po 12 tygodniu tak miałam w poprzednich ciążach więc tu będzie pewnie tak samo. Czyli jeszcze miesiąc muszę się męczyć. Masz rację jak jest pusty żołądek to jest gorzej. I tak staram się jeść mało A często Ale niestety nie zawsze to pomaga.
Agi85 stres jest zawsze przy usg A już przy pierwszym żeby zobaczyć czy wszystko jest na miejscu to już w ogóle.
Kath ja też źle wyglądam jestem blada i zmęczona. Też mam 2 pociechy Ale nie pracuje. Nie wiem jakbym to wszystko pogodziła w takim kiepskim stanie. Dobrze że mam męża co wszystko ogarnie i rozumie ten stan. Chciał trzecie to niech teraz skacze przy nas ;)
Domka1 oby Ci już tak zostało:)

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Kochane 30.wrzesnia19 wcale nie okazał się szczęśliwy wstałam z krwawieniem :( pojechałam do szpitala zrobili mi USG ciąży brak pomimo że beta wyszła 6 tydz kazano mi wrócić do domu i powtórzyć betę za 48h krwawienie ustało ... albo ciąża pozamaciczna albo to jakieś problemy w ciąży .2 październik znowu rano krwawienie znowu szpital przyjmowała mnie ta sama pani doktor niestety potraktowała mnie strasznie jako panikare nacigaczke szpitala na badania kilka zdań padło na mój temat ..:( myślałam że jadę do szpitala po pomoc ....Zrobili mi betę USG badanie czekałam dwie godziny na wyniki beta spadała niestety poronienie biochemiczne natura zadziałała :( dzięki Bogu wypisywała mnie inna pani doktor z ludzkim podejściem wysłuchała mnie jak kobieta kobietę wytłumaczyła dlaczego itp Więc nie zostanę mama po raz 2 natura działa ciągle krwawię organizm sam się na oczyścić bez interwencji jutro znowu beta powinna już spasc dużo więcej i potem tylko czeka mnie kontrola u swojego lekarza jest mi bardzo ciężko mam męża cała rodzine przy sobie syna 4 letniego ...oni dają mi siły żeby to przetrwać

Odnośnik do komentarza

AniSza popłakałam się czytając co napisałaś, wiem co czujesz, 7miesiecy temu tez straciłam pierwszego bobasa :( i tak samo, personel szpitalny traktował mnie jak głupia małolatę, która tylko ich denerwuje swoim płaczem i załamaniem, ewidentnie byłam dla nich ciężarem. dostawałam leki - nie wiedziałam jakie (potem dowiedziałam się, ze były to tabletki, które miały przyspieszyć moje poronienie), lekarz prowadzący pomylił mnie z inna pacjentka i przedostatni dzień na korytarzu podszedł do mnie i narzeczonego mówiąc radośnie „gratulacje, beta rośnie” po czym spojrzał na nas i dodał „oj, pomyliłem pania”. i tak jak w Twoim przypadku, dopiero na wypis trafiłam na kobietę, która ze mną porozmawiała i podniosła trochę na duchu, no ale nie da się. to trzeba przetrwać. ja niby już nie myślałam, zapomniałam, i nagle sobie przypominałam i dół od nowa.. i tak średnio raz w miesiącu.. Ty na szczęście masz już jednego szkraba, męża i rodzine, wierze, ze wszystko skończy się dobrze. nie poddawajcie się. ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...