Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinsien1

Czesc, niestety żegnam sie z wami. Przyrost hcg byl za maly od 3 dni jestem w szpitalu. Dzisiaj przeprowadzono zabieg lyzeczkowania. Lekarze nie wiedza co mi bylo, przyjeto Mnie z podejrzeniem ciazy pozamacicznej. Dzisian oczyszczono macice i jutrzejszy wynik bhcg jesli spadnie za malo lub bedzie przyrost to od razu ide pod nóż.
Tak skonczyla sie moja historia.
Ko iety, ktora w 4 ciazach nie uslyszala serduszka.
Od dzis jestem kobieta bez serca...

Rosnijcie zdrowo.

Odnośnik do komentarza

Paulinasien - to bardzo przykra wiadomość. Bądź silna kochana! Po burzy zawsze wychodzi piekne słońce! <3<br />
U mnie dziś mdłości lekko ustały, wczoraj miałam chyba najgorszy dzień jak dotąd. Dziś synek w nocy przyszedł i zaczął mi dawać mase dziobków i przytulać. Jakby czuł ze mama się złe czuje. Odrazu mi cieplej na sercu się zrobiło.
Nasz wielkolud wczoraj miał 0.94cm

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e3w1kw5td.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e9ohu5b4u.png

Odnośnik do komentarza

Paulinsien, pamiętaj, że kiedy przychodzi odpowiedni moment zdarzają się rzeczy niemożliwe. Kiedy zaakceptujesz sytuację wtedy następują cuda. Nie będę tu opisywać historii ludzi, których znam bo nie byłoby końca. Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś nam nieznanego powodu, ten powód dopiero rozumiemy z biegiem lat. Nie mówię Ci tego jako ktoś kto jest już mamą, tylko jako kobieta, której powiedziano, że nie będę mieć dzieci - z czasem się z tym pogodzilam i życie zaczęłam planować inaczej. Teraz nagle jestem w ciąży, gdzie nawet lekarz nie założył mi karty ciąży, bo dalej nie dowiedzą, że się uda.. Także głowa do góry i nie zamykam się na życie, bo ma jeszcze wiele Ci do zaoferowania

Odnośnik do komentarza

Paulinsien Tak mi przykro nawet nie umiem tego opisać jak bardzo.. Nie wiem niestety co więcej mogę napisać..
Życzę Ci by w końcu się udało nie poddawaj się kochana..
(Nie chce urazić żadnymi słowami)
U mnie pierwszy dzień w pracy totalna porażka odnośnie samopoczucia.. Cały dzień bolała głowa miałam być dłużej a mnie puścili wcześniej.. Bo zaczęła mnie jeszcze bardziej boleć i mi nie dobrze było.. W domu niestety wizyta z głowa w klozecie.. A myślałam że mnie to ominie..

Odnośnik do komentarza

Domka Ogólnie z mojej perspektywy byli wyrozumiali bo też po części się śmiali ze maja nadzieje ze to nie zuch winy ze rzucili od razu na głęboką wodę. Mam tylko nadzieję że nie pomyślą że nie chciało mi się już.. I mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Też u nas cały dzień leje i pogoda źle działa.. Więc dziś przeżyłam koszmar

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...