Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

paulinsien Trzymam kciuki żeby jednak to była młodsza ciąża.. Trzymaj się
Czaarna nie masz czym się stresować, chociaż wiem co czujesz :)
Co do czucia się to gdyby nie bóle piersi i nie mdłości gdy jestem głodna to watpilabym w ciążę. Jedynie wczoraj o dziwo na zapach jakiegoś sosu z sałatką i pizza na środkowym cieście zrobiło mi się nie dobrze. Nie wiem czy sam sos czy połączenie wszystkiego, pierwszy raz tak mialam

Odnośnik do komentarza

U mnie z mdłościami jakby troszkę lepiej, jak było już bardzo źle sięgałam po krople Anaketon - do stosowania w zaburzeniach trawienia, nudnosciach i wymiotach. Piję mało samej wody, ale uzupełniam płyny herbatami ziołowym jak mięta, melisa czy rumianek. Nadal jednak nie mam ochoty na mięso i normalne obiady..
Zapisałam się też na jutro do ginekologa na 19.30 ( planowana wizyta 03.10) te kolejne krwawienie nie daje mi spokoju, do tego od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch, chcę sprawdzić czy wszystko w porządku i czy jajeczka się zagnieździło, bo to już 8 tydzień, 2 tygodnie temu jeszcze nie znalazło sobie miejsca w mojej macicy - jak już Wam wspominałam cierpię na mięśniakowatość macicy.
A co do bólu gardła, to może spróbujcie sobie zrobić syrop z cebuli, ja nie raz go stosowałam. I nie wiem czy tantum verde ( najlepiej w aerozolu) nie jest dla kobiet w ciąży - trzeba by poczytać lub zapytać w aptece. Ja wczoraj zakupiłam również naturalny sok z czarnego bzu.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

Kolejne bhcg zrbione wynik o 700 jednostek Większy, rośnie cały czas ale te przyrosty są za małe ...
Coraz bardziej zaczynam się bać, w środę pojadę jeszcze raz zrobić wynik.
W czwartek na klęczkach pojadę do Mojego Ginekologa żeby Mnie przyjął ... Cały czas mi chodzi po głowie ciąża pozamaciczna...

Odnośnik do komentarza

A ja już 2 tydzień chora. Przy każdym kaszlu i siąkaniu nosa odruch wymiotny, już mam dość tego rwania.
Migdały jakby anginowe, antybiotyk dostałam.
Jestem wykończona...

Dziś byłam na cyto, w czwartek pobrania krwi i w piątek wizyta, będzie 7t+1d, myślicie, ze coś będzie widać?

Paulinka, niech Ci nic nie chodzi po głowie, wszystko lekarze sprawdzą. Przyrost jest to może jednak jest nadzieja? Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza

paulinsien moja pierwsza ciąża młodsza o prawie 2 tyg. Beta była mała przyrosty nieduże. Długo sikane testy ciążowe mi nie wychodziły. Na pierwszych wizytach u lekarza też nic nie było widać. Lekarze mówili że się pomyliłam z terminem miesiączki ale przecież wiem kiedy mam okres bo zapisuje sobie. Wiedzilam kiedy miałam też owulacje bo z moim wówczas widzieliśmy się tylko w weekendy. Miesiączki też miałam regularne. Dziecko zdrowe :)

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Doris ja w 6t 4d już główkę ogonek i serduszko widziałam bijące :)
Domka Co do regularności sądzę że mogło np Ci się przesunąć np owulacja albo coś. Bywają takie przypadki że nawet jakiś stres czy zdarzenie mogło Ci lekko rozregulowac. Też u mnie jakoś teraz w tym miesiącu co doszło do zapłodnienia jakiś dziwnie wyszło bo już nie wiem kiedy mogło dojść do tego :D

Odnośnik do komentarza

Azu My w piątek zamówiliśmy pizzę, bo przeszliśmy koło pizzerii i przez ten zapach cały dzień się śliniłam to wieczorem wyszło na moje :D

Agii Czyli jest coraz lepiej? Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, daj znać jak będziesz po

Paulinsien Wyrzuć te negatywne myśli.... Przyrost jest, popatrz co napisała Domka - jest naprawdę duża szansa, że ciąża jest młodsza.

Dooris Oczywiście, że będzie widać. Ja miałam wizytę teoretycznie 7t 4d, ale okazało się, że ciąża jest o 3 dni młodsza, więc to był 7t 1d i widziałam serduszko. Wracaj szybko do zdrowia!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, moje samopoczucie jest tragicznie. W środku nocy się budzę, bo mnie mdli, a kiedy wstaje ok 5.00 to już wymioty na całego, do tego ciągle zmęczenie, a w pracy szef strasznie ciśnie, ze starszym synem trzeba nad lekcjami usiąść, z młodszym się pobawić i mąż wraca z pracy kiedy chłopcy już śpią. Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę już bardziej ogarnięta, bo zwariuje z bezsilności. Co do tych mdłości to jeszcze dodam, że nie jestem w stanie nic zjeść mimo, że jestem ciągle głodna bo jak tylko poczuje zapach jedzenia do mi niedobrze, no i już 2,5 kg do tyłu

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie i spełniło się nasze marzenie! Jest okruszek nasz, ma 7mm. Ciąża z usg 6tydzien4dzien a dziś niby mam 6tydzien6dzien także 2dni młodsza. Termin na 12maja. I patrzcie na zdjęciu jakie cudo, serduszko pięknie biło, widzieliśmy je. Pytałam o brak objawów to doktorka stwierdziła że spokojnie, jeszcze się rozkręca.
A najlepsze jest to serce na usg to jest ciałko żółte! Badania i inne rzeczy wszystko w porządku. Następna wizyta 21.10 czyli dopiero za miesiąc :(

Tak ja w 25dc miałam bete 20 a po 72godzinach tylko 38mi wyszło, ale nic nie sprawdzałam bo doktorka kazała tego nie robić bo tylko bym się stresowala,wiec czekałam na usg :)
Milego wieczorka ❤️

monthly_2019_09/majowki-2020_78434.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...