Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

paulinsien Głowa może boleć bo teraz odreagowujesz wszystko i zmiany ciśnienia takie szybkie też mają wpływ na to. Odpoczywaj na spokojnie
Anullka Cudowne wieści :)
Black_Panter 111/74 jak wstałam xD Aż się zdziwiłam myślałam ze ciśnieniomierz słabe baterie bo puls 62, ale siostra sobie zmierzyła i normalne miała jak zawsze u niej.
Czuje się dobrze dziś tylko i wyłącznie piersi dokuczają

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

Jestem po wizycie i ....
USG wykazało, że endometrium ma od 16-18 mm - niestety nie ma nic w jamie macicy....
Są dwie opcje - pierwsza, że ciąża jest młodsza i owulacja była spóźniona(mało prawdopodobne, cykle mam jak w zegarku). Druga, że to ciąża pozamaciczna.
Lekarz zobaczył jeszcze że obok prawego jajnika mam torbiel.

W poniedziałek i środę mam sprawdzić przyrosty HCG w czwartek mam szukać lekarza, który zrobi mi USG.

Odnośnik do komentarza

Paulinsien, jak to mówią nadzieja umiera ostatnia, cały czas jest jakaś szansa. Ja też każdego dnia siedzę jak na szpilkach. Żaden z lekarzy nie pozostawił mnie z optymistyczną myślą. Codziennie towarzyszy mi myśl o poronienia i szczerze, to wolałabym już teraz za nim przyzwyczaje się do myśli, że jestem w ciąży. Przy wczorajszym krwawienia myślałam, że już po wszystkim, bo wieczorem czułam się jak przed ciążą, zastanawiałam się nawet czy nie pojechać gdzieś dzisiaj na USG i nie sprawdzić, ale przed południem wróciły wymioty i gorsze samopoczucie więc odpuściłam.
Wczoraj pisałaś, że to już 4 raz? Tzn 4te podejście ciążowe? Życzę Ci z całego serca jak najlepiej

Odnośnik do komentarza

Jezu dziewczyny mam nadzieję, że te Wasze plamienia to nic poważnego.

Ja też cichutko czytam tylko, bo bardzo choruje - gardło bardzo boli, gorączka, katar od którego jest niedobrze.

A co do pracy to rzeczywiście ciężko być szczerym. W pierwszej ciąży byłam umówiona na rozmowę okresową przed awansem (były konkretne wytyczne które spełniłam, żeby się wybić z juniorskiego stanowiska.) Szef mnie spytał gdzie się widzę w firmie za rok. Ja byłam w 6 tygodniu i nie chciałam go kłamać więc powiedziałam o ciąży. Żadnego awansu nie było, żadnej podwyżki nie było, klientów mi odebrali (agencja marketingowa), serio szkoleń, ciulowe obowiązki zapełniające czas... Nie opłacało się im mówić... :(

Odnośnik do komentarza

Ja o dziwo w ciąży nie choruje. Jeszcze od pierwszej ciąży przez cały okres karmienia do teraz. Tak jakby organizm sam się przed tym bronił dla dobra dziecka? Odpukać ;)

Jakkolwiek to nie zabrzmi mam problem z piciem. Tzn przed ciążą piłam dużo wody 2-3 litry a teraz nic nie mogę w siebie wlać bo od razu mi nie dobrze. Nie wiem jak sobie z tym poradzić :/ na razie ratuje się herbatkami owocowymi ale to chyba za mało

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

To moja 4 ciąża...
Wczorajsza wizyta dała mi jeszcze przez chwile powisieć w powietrzu. Nie ma ostatecznej decyzji, jechałam z nastawieniem że jest bardzo źle, a tak naprawdę może być jeszcze dobrze a może być bardzo źle.
Wiem co może się stać i że muszę Się obserwować. Powtórzę BHCG, chociaż zaczyna mi żył brakować....
7.10 mam wizytę u mojego ginekologa i postanowiłam poczekać. Może faktycznie owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza. Jeśli będzie się coś działo zawsze mogę jechać do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Czaarna122 wszystko będzie dobrze zobaczysz. Ja w piątek już serduszko widziałam więc Ty pewnie dziś też zobaczysz. Daj znać co i jak bo my na razie jesteśmy ten sam termin.

Paulinsien trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Dawaj znać jak coś będziesz wiedziała.

A jak tam u Was dziewczyny? Jak się czujecie? Ja strasznie wymiotuję nawet po wodzie i dziś już dostanę tabletki przeciwwymiotne mam nadzieję że coś one pomogą, jeszcze do toalety często ganiam a poza tym jest ok.

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...